Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismét arra szavaznál, akire...

Ismét arra szavaznál, akire 2010-ben is szavaztál?

Figyelt kérdés
Kire szavaztál, és most mi a véleményed az akkori döntésedről? Most másképpen tennél? Erre számítottál, vagy netán csalódtál valamiben?

2012. máj. 15. 10:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem döntöttem még el, két párt közt fogod dönteni (hacsak nem lesz egy új,aminek tetszik a programja) és függ nagy ívben a következő két év teljesítményétől is.De azokat a pártokat biztos tudom akikre soha nem szavaznék.
2012. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
10. Mindegy gondold ezt, nem érdemes leállni veled mert hülye vagy. Menjél szavazgatni jó állampolgárhoz méltón és szidd a rendszert ahogy eddig. Majd szólj ha neked is eleged lett :)
2012. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanarra szavaznék mint akire 2010-ben.
2012. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én már voltam országgyűlési képviselőjelölt. Vissza is léptem, mert ember akartam maradni. Azóta sincs olyan, akire szavazni tudnék.
2012. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!