Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Nem tetszik a rendszer...

"Nem tetszik a rendszer folytatás" - ez a videó megvan valahol még?

Figyelt kérdés
A millás-karasaidorottyás nyavalygás paródiáját keresem, amit azóta sajnos eltávolítottak a legnagyobb videómegosztókról.
2012. máj. 16. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Én értem a mondanivalóját a számnak és egyre jobban igaz sajnos. Szeretem az országot, soha nem terveztem, hogy elmenjek, de ha a gyerekei jövőjét nézi az ember, itt nincsen sok remény.
2012. máj. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
A Yad Vashem múzeumban keresd!
2012. máj. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=pWXb9LevmUY

Szerintem ez paródiának is beillik.... meg sokkal jobb is, pedig nem csípem a punkot.

2012. máj. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Értem én is a mondanivalóját. Arról szól, hogy car dolog vesztesnek lenni de legalább lehet okolni a rendszert.

Csakhogy ,akármilyen rendszer van, mindig vannak vesztesek, alulteljesítők és élhetetlenek.Meg olyanok akik csakis a könnyebbik utat szeretnék járni.

Elkapatott népek nyafogása.

Megnézném annak a béna videónak a paródiáját szívesen.Azt lehet parodizálni aki "valamilyen". Mert aki semmilyen az nem inspirál semmire.Az üres nyafogás könnyű célpont a gúnynak és komolyan semmiképp sem vehető.

2012. máj. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 asmosys ***** válasza:
46%

4


Nem, nem érted. Sajnos. Pedig ehhez pártszimpátia sem kell, attól teljesen független.

2012. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

"Nem, nem érted. Sajnos. Pedig ehhez pártszimpátia sem kell, attól teljesen független."


Ez egy bérlibsi jogvédő lükelány videója arról, hogy a haszontalan szociológia diplomájával nem tud elhelyezkedni.

2012. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen nagy ez a videó :D Bevágtak alá valami punkot :D

Lehetett volna ezt is: http://www.youtube.com/watch?v=VCqka5K4d5c

2012. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, 8-ból egy válasz se a kérdésemről szólt :D Hülye szadeszosok még itt is téríteni próbáltok...
2012. máj. 17. 13:38
 10/10 A kérdező kommentje:
A többieket felpontoztam, legalább ennyi értelme legyen, na de tényleg nincs meg valakinek amit én keresek? Olyanokat "énekelnek" benne, hogy "nem tetszik hogy nincsen szdsz"
2012. máj. 17. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!