Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Anonymous= egy új baloldali...

Szittyatarzan kérdése:

Anonymous= egy új baloldali mozgalom?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=_XARySA72O8&feature=g-user-u

Mivel jobboldali nem is lehet Anonymus tag,gondolom ezért is utálják őket az itteni jobbosok.


2012. máj. 18. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Hogyne lenne baloldali. Olyan anarchista, hogy hihetetlen, csak azért népszerűbbek, mint ők : [link] , mert belepofáztak abba, hogy az USA bezárta a kalózkodás melegágyát a megavideo-t.

Szittyatarzan te pedig változatlanul idióta vagy. Idióta baloldali, mert szereted kihangsúlyozni...

2012. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem baloldali, én inkább olyan apolitikus-anarchista keveréknek mondanám.
2012. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már hogy ne leenne baloldali?:) Antikapitalisták az meg csak baloldali lehet:D Én még nem halottam jobboldali antikapitalizmusról:D Meg az anarchizmus szint baloldali de már nem azért.
2012. máj. 19. 00:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az egész jobb-bal skatulyázás a kapitalizmushoz tartozik. Akkor miről beszélünk?
2012. máj. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, teljes mértékben, az Occupy movementtel együtt.
2012. máj. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Már hogy ne leenne baloldali?:) Antikapitalisták az meg csak baloldali lehet:D Én még nem halottam jobboldali antikapitalizmusról:D Meg az anarchizmus szint baloldali de már nem azért."


Most akkor mi a f.sznak tetted fel a kérdést, ha már láthatóan eldöntötted magadban, hogy tudod a választ? Nem értelek :) Egyébként attól, hogy valaki antikapitalista, nem válik automatikusan baloldalivá, se jobboldalivá, se centristává. Ez olyan, mintha valakiről azt mondanád, hogy öko-anarchista petás zöldpárti pusztán azért, mert vega... miközben semmi összefüggés nincs a kettő között

2012. máj. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!