Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha csak kettő közt lehetne...

Ha csak kettő közt lehetne választani, akkor a Fidesz vagy a Jobbik akarata érvényesüljön inkább?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 10:40
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
43%
Fehér négyzet...
2009. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
81%
Jobbik! Ez nem normális,hogy mindig 2párt váltogatja egymást,és csak azzal vannak elfoglalva,hogy keresztbe tegyenek egymásnak!Más is kapjon lehetőséget!!!
2009. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
47%

ha ugyan ez a felfogás marad és nem itatják át za egyéni érdekek a politikájukat. Ha a gazdaságban is kitudják harcolni a most meglevő csoportok között a magyar érdekeket. Ha az elkerűlhetettlen gazdasági és társadalom szerkezeti válltozásokat is meg tudják oldani a magyar érdekeknek megfelelően .


igen igen igen ( hidjétek el hogy megtudjuk) ( fenyő)

2009. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
81%
jobbik! szebb jövőt
2009. jún. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem,mért vannak leponozva azok akik a Jobbikot írták???Valaki feltett egy kérdést,és arra válaszol(tunk)tak
2009. jún. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
40%

Valaki azt írta:

"ehhez képest a Jobbik azt mondta hogy ki kell nyitni a bányákat,új munkahelyek, stb..."

Ki kell nyitni a bányákat... Remélem, te akkor bányász leszel.

2009. jún. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
91%

Aki a kérdésre válaszolt, miért lett lepontozva? Nem kell egyetérteni, de akármelyiket is támogatják az egyes válaszolók, a kérdésre válaszoltak (néhány kivétellel), tehát nem értem, miért olyan nehéz elfogadni mást.

Mivel nem csak ez a 2 van, én az LMP-re fogom leadni a voksom, de ha ők nem lennének, vagy lehetne 2-re szavazni, akkor a Jobbikra (is) szavaznék.

De most komolyan, ebben a kérdésben akármelyiket is válaszolta valaki, a kérdésre válaszolt, felnőttek, értelmes emberek járnak ide, vagy dedósok? Azt tudom, hogy jelenleg a parlamentünkben pisisek ülnek, mert képtelenek elfogadni más véleményét, csak azért, mert nem ők xarták a spanyol viaszt, de könyörgöm, ne utánozzuk már le őket.

2009. jún. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
92%
Jobbik!!!!
2009. júl. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
66%

Ez a kérdés arra emlékeztet, mint amikor gyerekkoromban azt kérdezték öregasszonyok, hogy "Kit szeretsz jobban? Aput vagy anyut?"

Nem a pártok iránti mély érzéseim miatt, hanem, mert maga a felvetés is értelmetlen.

Én azt szeretném, ha minél több párt lenne a parlamentben és kontrollálnák egymást.

Túl sok példa volt már rá a történelemben, hogy milyen az, amikor csak egy párt volt uralmon.

2009. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
82%

JOBBIK MAGYARORSZÁGÉRT MOZGALOM ! ! !


Szebb Jövőt!!!

2009. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!