Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországon 10 millió...

Ha Magyarországon 10 millió magyar helyett 10 millió zsidó élne, akkor mennyire lenne fejlettebb az ország?

Figyelt kérdés
Ugye köztudott, hogy a zsidók nagyon okosak, összetartóak, ellenben mi mindig a múlton rágódunk és kihasználjuk a másikat, az átlagember is korrupt. Az izraeli gazdaság az egyik legnagyobb a közel-keleten. Ha azon a porfészken ilyen fejlett ipart tudtak létrehozni, akkor vajon mire lennének képesek itt a Kárpát-medencében, úgy hogy nem is kellene annyira fegyverkezniük.

2012. máj. 26. 18:55
1 2 3
 21/23 Pro Patria ***** válasza:
0%

"Azt kimondani, hogy a magyarok mégsem olyan okosak mint állítják az pedig magyarellenesség."

- Sehol nem állítottam ilyet. Gyenge "visszavágás"... És amiket mondtam, azokat nem fedi el.

2012. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
28%

"Én pl. csak részben vagyok zsidó, de el kell mondjam, hogy nem valami nagy a farkam, ha nem vagyok túl indiszkrét."


Idézve egyik kedvenc írónőmet:


"nagyobb a farka, mint az IQ-ja"

2012. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

'Idézve egyik kedvenc írónőmet:


"nagyobb a farka, mint az IQ-ja"'


Látod, az IQ-m viszont nagyobb, mint a farkam. :D

2012. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!