Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt akár egyetlen jobbikos...

Van itt akár egyetlen jobbikos is, aki személyesen ismer egy zsidót?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 20:54
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
55%
11: a kérdező jobbikosokra kérdezett, nem jobboldali érzelmű emberekre.
2012. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
68%

" Nem költői kérdés volt, ha tetszik, ez ugyanolyan sztereotípia. Ismeritek az összes jobboldali nézetű embert"


1., Nem jobboldali emberekről volt szó, hanem jobbikosokról. Ne mosd össze a kettőt.


2., Jobbikos politikusok, jobbikos személyek (és akkor a jobbikos szavazótáborról nem is beszélve) rendszeresen zsidóznak hol burkoltabban, hol egészen nyíltan, tolnak olyan szövegeket, amiket a 30as években nyomtak.

Ezek után aki ezekkel azonosul, az ne hápogjon, hogy mit nácizzák.

2012. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
44%
A sötétség tombol, a hülyeség árad.
2012. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
79%
a fideszesek is (akik utálják a jobbikot és félnek tőle) állandóan zsidóznak (képviselők is otthon stb)
2012. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
62%

Még most sem értem, hogy aki Jobbikos, az miért náci. Attól, mert valaki felismeri a problémát (Lásd: zsidók), akkor rögtön csúnya fasiszta stb.

Egyébként csak megjegyezném, hogy nem az átlag polgár zsidó emberekre van kiakadva a Jobbik.

Hanem akik a bankokat, médiát, politikát egyszóval a világot uralják.


Lehet lepontozni, nem érdekel. Tudom, hogy én vagyok a csúnya, rossz náci, már megszoktam ;)

2012. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
70%

" Még most sem értem, hogy aki Jobbikos, az miért náci. Attól, mert valaki felismeri a problémát (Lásd: zsidók), akkor rögtön csúnya fasiszta stb."



Ez most komoly??



"Egyébként csak megjegyezném, hogy nem az átlag polgár zsidó emberekre van kiakadva a Jobbik.

Hanem akik a bankokat, médiát, politikát egyszóval a világot uralják. "


Aha, szóval amikor zsidóznak, akkor úgy kéne értenünk, hogy igaziból nem is mindegyik, csak a gonosz emberek... csak akkor minek is vannak külön megkülönböztetve??



De ugyanilyen logikával nem értem, miért is vagy felháborodva, amikor náci f@szoknak nevezik a jobbikosokat - hiszen akkor erre is is lehetne mondani, hogy csak azokra mondják biztos, akikre igaz...



"Tudom, hogy én vagyok a csúnya, rossz náci, már megszoktam ;)"


Talán nem is véletlenül kapod meg ezek után - csak akkor ne játsszuk a szúzkurv@t, hogy mégis miért kapjátok.

2012. máj. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
78%
figyelj, ha te lehülyézel egy embert, nem a világ összes hülyéjét szidod, csak azt az egyet, ez kb ilyen, amúgy a youtubeon több olyan videót is láttam ahol Izrael a világ legjobban utált országa, ha már ennyien utálják őket el kéne gondolkozni azon, hogy kiben is van a probléma
2012. máj. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
39%

"akik a bankokat, médiát, politikát egyszóval a világot uralják"


és ezek közül pont a zsidókkal van baj? a nem zsidó bankárokkal, politikusokkal miért nincs semmi bajotok? az ultrakorrupt ex-kommunista (!) orosz meg ukrán politikusok, arab olajmágnások, kínai kizsákmányoló diktátorok nektek beleférnek, de pl egy zsidó színész nem?

2012. máj. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Az őket érintő kérdésekkel foglalkozzanak az oroszok, ukránok, arabok, kínaiak. A magyar közéletben nekik nincs jelentős szerepük.
2012. máj. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
54%

"a youtubeon több olyan videót is láttam ahol Izrael a világ legjobban utált országa,"


Tevedsz. Ez igaz talan Europaban, de nem a vilagon. Itt van a Gallupnak egy tobb evre visszameno statisztikaja pld:

[link]


Egyebkent, ha az europai media a zsidok kezeben lenne, akkor hogy lehetne Izrael az europaiak legutaltabb orszaga?

2012. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!