Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Taxiban nincs légkondi, már...

Taxiban nincs légkondi, már nem alkalmas taxizásra majd az uj rendelet szerint, a BKV-n megfőnek mert nem nyitható az ablak, légkondi nincs, hogy van ez? Nem érdekelnek a taxisok, de még egy ilyen idióta kormányt. :D

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Mert BKV-val csak a proletariátus és a szegényparasztság utazik, ők nem érdekelnek senkit, na de taxit szoktak hívni a felső tízezer képviselői is, az ő kényelmük az ország számára a legfontosabb cél.
2012. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát szörnyű nem? Az ikaruszok tenyérnyi ablakai eddig is rendre beragadtak, aki meg megteheti, hogy taxizzon az szerintem vehet magának egy olyan ősrégi csotrogányt amiben nincs légkondi, és örülhet a fejének mekkora üzelete csinált, és kibaxott ezzel az idióta kormánnyal. Well done proli.
2012. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jelzem egyébként, hogy még az én 30 éves golfomban is van légkondi, és nem sokat látni egyébként hasonlóból taxizni... Valahogy azok a járgányok modernebbek...
2012. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Őszintén, nem tudom mit kell am kiakadnia az országnak az új taxis rendelet miatt...

Nyugati országokban már sok éve így működik ( egységes szín, kártyás fizetés, max 10 év), sőt ott még a 200e km is határként van megadva..

2012. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Őszintén, nem tudom mit kell am kiakadnia az országnak az új taxis rendelet miatt...

Nyugati országokban már sok éve így működik ( egységes szín, kártyás fizetés, max 10 év), sőt ott még a 200e km is határként van megadva..


Pont ez a baj hogy minden ahhoz van mi van nyugatra, nyugaton megtehetik hogy 50 000km ként uj autót vesz az ürge, nálunk meg a milliós kilóméterek vannak lepörgetve 90-re.


A buszokról:A régi ikarus busz még 6 szor kimegy avilágból mint ezek az ujak.

2012. máj. 28. 21:20
 6/15 A kérdező kommentje:
A budapesti taxisokat meg azért nem tudom sajnálni mert pont a nyugatiakból gazdagokból élnek.Külföldieket lehuzzák már amelyik talán tiszteséges lehet akad egy pár.Valószünüleg a benzinárért sem pattogtak eddig mert jól elvoltak.
2012. máj. 28. 21:22
 7/15 anonim ***** válasza:

"A buszokról:A régi ikarus busz még 6 szor kimegy avilágból mint ezek az ujak."


De emellett az üzemben tartásuk is 6szoros...

2012. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ennél már csak az volt viccesebb, amikor a turistabuszoknak előírták, nem tudom hányas Euro motorral közlekedhetnek csak, miközben a BKV százéves Ikarusaiból már egy elég füstöt ereget ki magából egy szmogriadóhoz.
2012. máj. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A taxisokat én se sajnálom, mocskos egy népség. Múltkor nekem, a tősgyökeres pestinek próbálta bemagyarázni egy, hogy a Keletitől a Deákig 5000 forint az út óra nélkül, merthogy az úgyis többet mutatna.
2012. máj. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A légkondi dolgában nem a kormány dönt hanem a fővárosi közgyűlés június 20-án.Ami a taxis hiénákat illeti olyan 80-90 lehet Budapesten.Mi taxisok is utáljuk őket.A többi 6500 rendes kis melós emberkék higgyétek el.Egyébként a taxik 95%ában van légkondi.
2012. máj. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!