Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki kiment külföldre annak...

Nem dávid kérdése:

Aki kiment külföldre annak megérte?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 01:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Meg.
2012. máj. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon!
2012. máj. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
IGEN!IGEN!IGEN!IGEN!IGEN!IGEN!
2012. máj. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hol vagytok? Jövünk mi is:)
2012. máj. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is részletesebb válaszokat várnék. Hol vagytok? Mit dolgoztok? Miért éri meg pontosan? Nem csak a fizetés miatt?
2012. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én már írtam egy másik kérdésnél,hogy Dánia. Főleg a fizetés, ami 1éve motivált, de már nem az a fő ok. Imádom az embereket, a légkört, az országot, a rendszert. Hogy mosolyognak, segítenek,minden sikerül!
2012. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Még valamit hozzátennék. Itt se adnak ingyen semmit, dolgozni kell, a kezdéshez tartalék kell, fogsz kapni pofonokat, de van előrehaladási lehetőség. És takarítok, és nem szégyellem, mert a dánok megbecsülik a munkámat, a főnököm egy tündér. Persze tanulom a nyelvet, nem ez a végcélom.

Valamint privát gondolat: Addig külföldön sem lesz jó, amíg kuporgatsz, mert később(1-2év) haza akarsz menni. Szenvedsz a kint töltött idő alatt, mert spórolsz, aztán hazamész, beleforgatod a hiteledbe, vagy bármibe, és huss, el is illant a pénz. Én nem megyek haza, jól élünk, megvan mindenünk, sosem szenvedtem hiányt semmiben mióta itt vagyok, és azért félre is tudok rakni.

2012. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem megérte. Angliában élek, jól keresek, bár otthon sem kerestem rosszul, lévén programozóként dolgozom jelenleg és otthon is ugyanezt csináltam. Jól keresek, de ez csak az egyik előny. Ugyanis idekinn jobb munkahelyi légkört, nyugodtabb mindennapokat tapasztalok. Az emberek között nincs, vagy nem akkora az irigység, mint otthon.
2012. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Van olyan, ami rosszabb, mint itthon? Minden jobb?
2012. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Van olyan, ami rosszabb, mint itthon? Minden jobb?"


Persze, hogy itt is vannak rossz dolgok. Nehogy azt higgye bárki is, hogy Nyugaton még a tyúkok is aranyat tojnak. A különbség annyi, hogy ha tisztességesen dolgozol, teszel magadért, akkor tudsz előre jutni, van reális jövőkép, szépen fokozatosan tudsz fejlődni.

2012. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!