Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kezdenél Magyarországon...

Mit kezdenél Magyarországon tejhatalommal?

Figyelt kérdés
Ha te lehetnél Magyarország diktátora, milyen intézkedéseket hoznál?

2012. jún. 4. 17:54
1 2 3 4
 1/32 CMD ***** válasza:
93%
Hát ha én lennék a tejhatalom, akkor először is a tehén szent állat lenne (mert ugye az adja a tejet), a macskákat meg mind kinyíratnám (mert az meg megissza).
2012. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
De ha kinyírod a macskákat, akkor fölöslegessé válik az alom, hat pedig pláne nem kell majd belőle.
2012. jún. 4. 17:58
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
A "teLjhatalom" szót kerested?
2012. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Ja igen. :D
2012. jún. 4. 17:59
 5/32 anonim ***** válasza:
84%
Én azzal kezdeném hogy beszélnék jó néhány szakértővel és együtt rendbe tenném ezt az országot, normalizálnám a dolgokat munkahelyeket, teremtenék, a jó termőföldeket kihasználnám. Már ami maradt állami kézen persze.
2012. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Sok tejet innék, mert szeretem :)
2012. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
29%

"Én azzal kezdeném hogy beszélnék jó néhány szakértővel és együtt rendbe tenném ezt az országot, normalizálnám a dolgokat munkahelyeket, teremtenék, a jó termőföldeket kihasználnám. Már ami maradt állami kézen persze."


Aztán beleérne a bilibe a kezed és rájönnél, hogy nem olyan egyszerű az. Csak messziről könnyű okosnak lenni.

2012. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Főleg az apatej a kedvenced ugye? :)
2012. jún. 4. 18:17
 9/32 A kérdező kommentje:
A tejes poénok még elmennek, de kérlek ne egymást minősítsétek, legyetek kicsit konstruktívabbak ha lehet.
2012. jún. 4. 18:19
 10/32 anonim ***** válasza:
27%

Én megszüntetnénk minden hivatalt, adózási formát, minden lehetőséget kizárnék ahol állami szinten mehet a pénzlenyúlás.


Az ÁFA-t megemelném ilyen (nem tudom az arány, ki kéne számolni) mondjuk 80%-ra, de kivétel nélkül minden más adózási formát eltörölnék. Úgy ahogy van az adóhivatal is megszünne, mehetnének dolgozni.


Ezek után állampolgársági jogon járna minden. Aki itt él és itt vásárol annak jár minden, utak, ellátás, nyugdij, biztositás, stb.

A legigazságosabb elosztási rendszernek gondolom és a leghatékonyabbnak. Egyrészt a lenyúlások döntö többségét kizártam, ami nem mellesleg iszonyat összeg. Másrészt ki mennyit tud költeni annyit adózik ott azonnal helyben.


Ha valaki olcsó trabantot tud venni annak az adóját fizeti, ha valaki drága mercit akkor azét fizeti tökéletes arányban. Lakással, kajával, fütéssel, egyebekkel ugyan ez a helyzet.

2012. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!