Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon melyik város a legélhetőbb? (Szolnok lenne e az? )

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 2. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Sopron és környéke.
2012. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Sopron az. De Győr és környéke is még elég jónak mondható.
2012. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugati városok
2012. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem ebben a cikkben a 13legrosszabb várost is,azzal egyet értek,de még Székesfehérvárt belevenném a listába.Szolnokra az életben nem költöznék,vagy Szeged vagy Sopron,vagy Komárom.
2012. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A nyugat-Magyarországi városok a legélhetőbbek , főleg Sopron és környéke.Az osztrák közelségnek köszönhetően fejlettebb és magasabb az életszínvonal.
2012. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Azért itt Győrben is rengeteg cigány van és gettós lakótelep. De Sopron, na az tényleg hibátlan.
2012. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem Veszprém és környéke a Balaton irányában. Ott éltem-élek szinte mindig és szeretem. Az emberek is teljesen mások mint pl. Szolnokon. Ott kétszer voltam és kb félek az emberektől, mindenki végigmér az utcán, meg ilyen tágranyílt szemekkel néz, ha megszólal undokul beszél. Egyedül a pláza virágboltjának az eladónője volt kedves velem. De megértem a város általános hangulatát, az emberek kétségbe vannak esve és depressziósak Szolnokon.

A elszegényedés is óriási ott. Pár éve a taxis még 1800ft-ot kért tőlem, nemrég ugyanazért az útért az 1200-at is remegve mondta ki. Adtam neki 2000-t, majd kiugott a bőréből.

Veszprémben (még) nincsenek akkora problémák, sokkal több pénz van a városban és az egyetemnek meg a Balatonnak köszönhetően a pezsgés is egész évben megvan.

2012. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 CMD ***** válasza:
100%

Sopron és Győr a top. Csak mivel Győr jóval nagyobb, magában hordozza annak előnyeit és hátrányait.


Hátrányai, hogy tényleg van pár gettósodott terület (Újváros, az Erfurti út eleje, meg az a kis rész a Kálvária út és a vasútállomás között), előnyei, hogy jóval több az ember a vállalat és beruházás, így több a lóvé.

2012. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 CMD ***** válasza:
67%

Ja de a kérdére, illetve a cikkre nem válaszoltam. Tuti, hogy nem Szolnok.


A cikkben megemlítik Debrecent és Zalaegerszeget. A debreceni Intercity vonat Győrben egy utolsó másodosztályú vonatnak sem felelne meg.


Zalaegerszeg viszonylag rendben van.

2012. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Szolnok az egyik legförtelmesebb város. Ott nőttem fel. Szeged a favorit.


A cikkben lévő videóban jól elmondják, hogy az utóbbi években sokat változott (mert mindent a külsőre adnak, de közben sorban zárnak be az iskolák), nagyszerű turista lehetőség lenne, amit a vezetőség képtelen kihasználni. Az egy dolog, hogy szépek az épületek a belvárosban, meg a zagyva torkolata gyönyörű a Tisza-partról. Minden másban a legutolsó helyen végez nálam.

2012. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!