Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet unión belül akkor...

Nem dávid kérdése:

Hogy lehet unión belül akkor különbség hogy én kint németbe megkerestem 3nap alatt kemény fizikai munkával magyar minimálbért?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 12:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Én most vendéglátásba dolgozok. Azon teljesen megdöbben hogy kijött a párom és most még nem talált munkát és fizetésemből el tudtam tartani 2önket. Pedig Mo-n 2önk fizetése nem volt elég az "egészséges" élethez.


Akcentusomon hallatszik hogy bevándorló vagyok de korrekten bánnak velem. Jah és még annyi hogy Magyarországon nem találtam munkát 2hónap alatt itt meg 2napba került és már munkába is álltam.



Azt sajnálom hogy a 20as éveimet otthon szedtevette megélhetéssel meg trükköztem minden hónapba hogy kijöjjek a pénzel. itt meg...

2012. jún. 9. 18:16
 12/16 anonim ***** válasza:

"Németország gyarmattartó ország volt"

-nak válaszul.

Történelemből - gazdaságtörténelemből 1-es fiam.

Sötétebb vagy mint az univezrum legsötétebb zuga.

Vagy nevezd meg Németország volt gyarmatait. Szeretett volna

de az Angolok vittek mindent.

2012. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igazából Németországnak volt a világon a harmadik legnagyobb gyarmatbirodalma, továbbá hatalmas pénzeket fektetett a Monarchia és Törökország gazdaságába.
2012. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Előzőnek.

Kicsit több konkrétumot. Megkapta a Kilimandzsárót Afrikában. Azaz ha jól emlékszem történelemből volt két kis gyarmata Afrikában. Gyakorlatilag az angolok mindent uraltak a XX. század elején. Afrika nagy részét, közel-kelet, India, Pakisztán, Ausztrália, Kanada, Új Záland. A többi európai országnak ennek töredéke jutott összesen. Lehet, a faluban nekem van a 3. legnagyobbb vagyonom. Az elsőnek van 100 misije nekem meg 1. Amije volt egy rövid ideig azt is elesztette 1918-ban. Az Angolok meg 30 évvel később. A mostani Németországra semmilyen gazdasági hatása nincs annak, hogy néhány évig volt egy hegyük Afrikában.

2012. jún. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Német Délnyugat-Afrika, Togo, Kamerun, Német Kelet-Afrika. Ezek a nagyobbak, ezen kívül voltak még szigeteik a Távol-Keleten. Tehát merő tahóság azon trollkodni, hogy nem volt gyarmatuk, az igaz, hogy a mai német gazdaságra ennek semmi köze, de szerintem ezek a gyarmatok nem éppen 3 négyzetméternyi területet ölelnek fel.
2012. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Például azért, mert "németbe" nem nézik a magyar helyesírási és fogalmazási tudásodat.
2013. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!