Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a Fertő tó...

Támogatnátok a Fertő tó kikotrását és tágítását a hazai oldalon?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Te nem most akartad megszüntetni az államadósságot a játszótérépítések beszüntetésével?

Erre most meg jössz egy bazinagy medenceépítéssel, ami ezer játszinál is többe kerül? Hát hol itt az ész, egyem azt a kis 12 éves buksidat?!

2012. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mudri Lav!


A kettőt természetesen nem egymás mellett akartam!

2012. jún. 9. 16:14
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Mi értelme lenne ennek?
2012. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Turisztikai értelme lenne semmi más.
2012. jún. 9. 16:23
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Petike ekkora baromságot. Tudod hány milliárd forint lenne?

Ki is száradhatna az egész tó, mert nagyobb medencéje lenne és nagyobb felületen is párologna.

Az ottani falvakat is veszélyeztetné, az élővilág részben kipusztulna a munkák miatt. Ráadásul senki sem engedné.

Turisztikai szempontból meg így szép ahogy van a tó.

Semmi értelme nem lenne az égvilágon az egésznek.

2012. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Moptun ***** válasza:
65%
Még jó, hogy nem a Balatont akarod leengedni.Tudod mit!Tágítsd, de csak a saját két kis kezecskéddel!
2012. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetvédelmi területen akarsz kotortatni? Zseniális... Az, hogy feltöltődik, szigetek képződnek rajta, láposidik majd mocsarasodik természetes dolog, egy ilyen tavat kikotorhatsz milliárdokért is meg teletöltheted méteres magasságban vízzel, attól még ez lesz a sorsa, nem lesz belőle K-Európa turistaparadicsoma mint a Balaton.
2012. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most kérdezni sem szabad jött az ötlet aztán kiírtam, hogy kapjak róla véleményt. Ennyi azért még remélem nem vagyok bűnűző...
2012. jún. 9. 19:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Szabad kérdezni, azért vagyunk itt, hogy segítsünk, csak nem árt gondolkozni is egy kicsit - te magad is meg tudtad volna válaszolni a kérdést 3 perc agytornával - biztos vagyok benne, hogy nem vagy szellemileg visszamaradott.
2012. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetvédelmi terület, ez az értéke. Nem támogatnám a tönkretételét.


Viszont a Velencei tóval vagy a Tisza-tóval már lehetne valamit kezdeni, leginkább erős marketinget nyomatni neki, hogy oda is jöjjenek vendégek.

2012. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!