Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincsenek ezen az...

Miért nincsenek ezen az oldalon fent cigányok, akik konstruktív kritikát folytatnának a napi többszöri rendszerességgel előforduló cigányellenes gyűlöletbeszéd ellen, ami itt folyik?

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 19:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%

#8

"Én levezettem, hogy ez hülyeség. [...] Egyszerűen nem volt foganatja."


T'án csak nem azért, mert annak a "kamulevélnek" is jóval több volt a valóságalapja, mint remélted?

Szintén ilyen "kamunak" titulálták sokan, hogy a terhes cigányok gumikalapáccsal ütik a hasukat, és szándékosan gyógyszereket szednek, hogy "debil" gyereket szüljenek, így jutva sokkal nagyobb segélyhez.

Aztán valahogy kiderült, hogy mégiscsak van alapja a dolognak, hiszen borsodból indulva igencsak szép "népszokássá" vált a cigányok között a rivotril szedése olyannyira, hogy rendszeresen "nyomtak fel" ezért még gyógyszertárakat is. Kikeresheted, nem egy riportban nyilatkozik erről cigány.


A nevelőszülői rendszerrel is visszaéltek ugyanígy, ahogy a szocpol-támogatással, a rokkantsági juttatásokkal, és gyakorlatilag mindennel, amiből munka nélkül lehet pént csinálni.

2012. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
72%

"És utánna meg csodálkoztok, hogy este egy cigány egy kést nyom fel a veséteken mert nem tudjátok a fajgyülöletet félrerakni!"


Mr. Logika lesújtott.

2012. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
42%
Mert a cigányok nem tudnak írni, olvasni.
2012. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
18%

"Először írni, olvasni, gondolkodni és kulturáltan viselkedni kéne tudni az ilyenekhez."


Miért az ide írogató szélsőjobbosok tudnak ilyeneket? 90% funkcionális analfabéta, akiknek nincs több mint 8 osztály, önálló gondolataik nincsenek és "vesszentrianonoznak" meg "emútnyoccéveznek".

2012. jún. 13. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
38%

Csak meg kell nézni az itteni válaszok elfogadási %-át:

- aki olyan választ adott, amellyel kritizálja, lehúzza az itt uralkodó hangnemet, társalgáis színvonalat, azt majdnem 0-ra pontozzák

- aki nekik kedvező választ ad, azok a válaszok minimum 50 % feletti elfogadásúak

2012. jún. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
25%

5-ös vagyok.

Nézd meg a %-om, meg a 9-es, 10-es %-át is.

Akkor mi értelme lenne, hogy feljöjjenek erre az oldalra?

Hogy még inkább földbe döngöljétek őket, ha a fehér magyart is ennyire értékelitek, amikor nem ért veletek egyet?

2012. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Vree ***** válasza:
48%
Nincs köztük annyi sok szabadidővel rendelkező fiatal, titkárnő meg nagymama, aki a gépen lóg.
2012. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
én félcigány srác vagyok és legszívesebben előttük kúrnám meg az anyjukat és nyírnám ki azután. bocs a túl "cigányos" megfogalmazásért :D
2012. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
29%
Tudod előző, erre mondják: Ne bántsd, mert érte is annyit kapnál, mint egy rendes emberért!
2012. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
4%
nem a cigány nyírnám ki hanem a fehér magyart :DDD
2012. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!