Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincsenek ezen az...

Miért nincsenek ezen az oldalon fent cigányok, akik konstruktív kritikát folytatnának a napi többszöri rendszerességgel előforduló cigányellenes gyűlöletbeszéd ellen, ami itt folyik?

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 19:29
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
30%
Cigányokat kéne inkább kinyírni.
2012. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
ahogy gondolod de ne csodálkozz ha egy cigány kap el az utcán :D
2012. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
67%
Tessék,ha cigányt szeretnének itt vagyok!Nos mesélek magamról és a családomról egy picit!28 éves vagyok boldog 2 gyerekes családanya és feleség(férjem nem roma)Állami és Jogtudományi Karon doktoráltam az ELTE-én.Édesanyám a megyénk legjobb tánctanára több száz gyereket tanít,édesapám a Korányi Kórházban orvos!Én nem azt mondom,hogy minden cigány jó és szép,mert ez nem igaz!Én se szívesen érintkezem az aljával!Annyit kérnék csak,hogy írják oda a tisztelet a kivételnek mondatot,mert ez így helyes!
2012. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Csak a kedvedért: "tisztelet a szinte mérhetetlenségig kicsi kivételnek". Százezer cogányból egy ilyen, már ha valós, amit leírtál. A túlnyomó többségét meg te is kerülöd, mint a leprát.
2012. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Szia.


Nem tudom, hogy az, aki negyedrészben cigány, az még annak számít-e egyáltalán, de sok olyan cigányt ismerek, aki értékes tagja a társadalomnak. Gondolj csak Sárközi Zsoltra, Szakcsi Lakatos Bélára, Snétberger Ferencre, Mitsoura Mónikára, Lajkó Félixre, stb.


Nem minden cigány él segélyből, apu is dolgozik, igaz, hogy csak nyolc általánost végzett, de mégis volt, hogy diplomásnak nézték, mert annyira tájékozott és művelt.

Aztán elküldték a munkahelyéről, mert cigány...


Engem pedig most vettek egy JÓ gimnáziumba, és amint látod, tudok helyesen írni.

És az én véleményem szerint a "nagymagyarországosok" nagy része szintén nem tud helyesen írni.


15L

2012. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Itt van rögtön a 16:33-as "kismagyarország" drukker (tudnám, ha olyan büdös Magyarország, akkor miért nem tágasabb kívül), aki saját bevallása szerint ugyan jogtudományokból doktorált, de kb. egy harmadikos szintjén áll. Még fel is hívja a figyelmet arra, hogy a kivételeknek meg kéne adni a megfelelő tiszteletet. Uram-bocsáss.
2012. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!