Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a Trianon meg a Nagy-Magyarország miatti siránkozást már rég abba kellett volna hagyni? És inkább azzal foglalkozni, hogy a jelenlegi helyzetből hozzuk ki a legjobbat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 13:47
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
49%
Igen.
2012. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%

Én is így gondolom.

Egy kis Magyarországot sem tudnak kezelni mi lenne egy naggyal.Ahol a szerb , ukrán , román területek iszonyat le vannak maradva.Még jobban lehúzná az egész színvonalát.

2012. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
23%
Igen csak te ez talán az egyik legnagyobb hazaárulás volna.
2012. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Tökéletesen egyet értek veled kérdező. A jövő sokkal fontosabb, miután rendbe kaptuk az országot, majd akkor álmodozunk, és a múlton merengünk.
2012. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%
Inkább ezt a kis országot fejlesszük és legyen egy kicsi de gazdag , fejlett Magyarország mint hogy egy nagyobb de csóró.
2012. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen egyetértek!

Csak rossz irányba viszi az egész magyarságot és lássuk be, az önsajnálat semmiben nem vitt még előbbre se mást se minket... Viszont azon megy az árokásás hogy aki nem akar háborút a szomszédainkkal az hazaáruló! Szerintem meg az árokásók és gyűlölködés keltők a "hazaárulók" ha már így sarkítunk!!!

Ennyit a "nagymagyarországoskodókról"...

2012. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%
nem nagy magyarország kell, hanem csak azok a területek ahol magyarok éltek/élnek: pl felvidék, erdély, vajdaság
2012. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%

"Igen csak te ez talán az egyik legnagyobb hazaárulás volna.


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik"


Hát ez a válasz tényleg 0-t ér.

2012. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak Te, vannak azért még reálisan gondolkodó egyedek is köreinkben szerencsére :)
2012. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Az összefüggő magyar nemzetiségi tömbök helyzetét azért igazán illene valamilyen formában rendezni.
2012. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!