Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják sokan a Jobbik-ot?

Miért utálják sokan a Jobbik-ot?

Figyelt kérdés
Előre mondom, h. nem szoktam politizálni, nem is értek hozzá. Különösképpen egyik párttal sem szimpatizálok. Csak érdekel, h. miért rosszabb ez a párt, mint a többi?

2012. jún. 25. 11:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
8%
Mert az emberi természetnek és a média brutális agymosásának köszönhetően, félre értik a programját, és ezáltal nem értik meg. Ezért hiszik róluk hogy "nácik", meg hogy "antiszemiták"... Az egész Jobbikfóbiának az az oka, hogy az emberek nem hogy a hogyan-t, de még a miértet sem értik!
2012. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
24%

Előző vagyok

Hozzá teszem, 2 éve még én is hittem a médiának meg a többi Jobbikmocskoló műsornak. Azóta a jelmez mögé láttam, és tudom hogy nem minden úgy megy ahogy azt az emberek hiszik.

2012. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
15%
Mert félnek tőle, hogy hatalomra kerül és akkor a mostani szarságoknak befellegzett! Nem jut többé zsíros falat nekik! Ha látjátok a mostani parlamentben mindenki csak a saját zsebét tömi! Igen igyekezni kell, mert nem sokáig tehetik! Felébred végre a józan magyar nép és végre leváltja a kommunista csökevényeket!
2012. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert nincs semmi normális tervük. Addig oké, hogy vesszen trianon, meg magyar gárda, de nincs semmi más. De mégis ezt, hogy akarják elérni, majd ha netán sikerülne, akkor merre tovább? De igazából itt már minden pár életképtelen.
2012. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
9%

"Addig oké, hogy vesszen trianon, meg magyar gárda, de nincs semmi más."


Na látod, az első kommentem pont a magadfajtákról írtam. Úgy hirdetsz ítéletet, hogy közben nem is érted őket valójában. Lemerném fogadni, egy jobbikos felszólását és beszédet sem hallottál egész életedben. Téged és a hozzád hasonlókat vezeti meg a média legkönnyebben.

2012. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
26%

Legalább a cigányokkal kezdenének valamit.

Pénzem igy sincs sok,munkám se per pill,de legalább nyugodt szívvel mennék az utcán sötétedés után...

2012. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Antimod ***** válasza:
60%

Nekem mindegy, ki mit gondol a Jobbikról, csak egyet kérek: a médiának ne higgyetek! Mindegyik médium pártvezérelt, vagy legalábbis erősen szemüvegesen viszonyul a világhoz, ráadásul sok közülük külföldi kézben van (pénz beszél).

Ezt mint volt médiaszakos hallgató mondom.

2012. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
22%
Az emberek többsége tapasztalat nélkül hirdet ítéletet. Ez a legnagyobb gond ebben az országban.
2012. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem utálom, de nem tudok vele azonosulni. Túl radikális, nem értek egyet az antiszemitizmussal, rasszizmussal. Ezt kár tagadni, elég elolvasni a jobbikosok válaszait. Hemzseg az internet az ilyen véleményektől. Vannak problémák, amit felvetnek, valóban azokat meg kellene oldani. Az EU-ból való kilépés egyenlő lenne az öngyilkossággal. Másrészt, ha kifogynak az érvekből a Jobbik szimpatizánsok, akkor jönnek a nagy érvek, hogy korcs, zsidó, kommunista és anti-magyar az ember. :)
2012. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%

1: Liberálisként felvállalhatatlan számomra a programjuk. Elolvastam, nem találtam benne támogatható pontot.

2: A fontosabb vezetőik gyakorlatilag vicclapból kilépett, bőgatyás parasztok. Nem tudok komolyan venni egy pártot, ahol Szegedi Csanád, vagy Zagyva Gyula tényezők lehetnek. A legfrissebb az a "dugódíj csak a melegolimpiára" kiszólásuk volt.

3: Van egy olyan őselemi tahó mentalitásuk, amit nem fideszi értelemben vett polgári mentalitású egyénként nem tudok elfogadni. Aki nincs velük, az ellenük van, ők az igazság egyedüli hordozói, úgy viselkednek, mint az ötvenes években a kommunisták.

2012. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!