Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják sokan a Jobbik-ot?

Miért utálják sokan a Jobbik-ot?

Figyelt kérdés
Előre mondom, h. nem szoktam politizálni, nem is értek hozzá. Különösképpen egyik párttal sem szimpatizálok. Csak érdekel, h. miért rosszabb ez a párt, mint a többi?

2012. jún. 25. 11:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Hálát adok a véletlennek, hogy rendszeresen emlékeztet rá, hogy bizonyos alapvető dolgokban igazam van.
2012. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
13%
Leginkább szerintem azért, mert sérti egyes csoportok érdekeit. Elég rendesen felkavarta azt a langyos lábvizet, ami a mai közéletre jellemző. Rendszeresen tabu témákat vet fel, és erre valós megoldási javaslatokat nyújt. Érthető, hogy sokaknak ez nem tetszik, és mindent megtesznek, hogy lejárassák, ellehetetlenítsék. Ennek módszerét leginkább a démonizálásában látják, ami bizony egyre kevésbé hatékony, és ez egyre vadabb támadásokra ösztönzik őket.
2012. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
25%
Ugyanez a helyzet a kuruc.info-val is. Ha jobban megfigyeled, akkor mindig az a válasz, hogy a kuruc nem objektív hírforrás, és különben is ördögtől való. Soha nem az a válasz, hogy nem értem a kuruc miért írja, hogy a legtöbb bűncselekményt cigányok követik el, hiszen statisztikánk van róla, hogy ez nem igaz. Vagy hogy nem igaz, nem is enyhítették Sztojka büntetését. Vagy hogy nem igaz, hogy Izrael területe tegnap újabb négyzetkilométerekkel lett nagyobb. Nem igaz, hogy újra bombáztak a Gáza övezetben. STB
2012. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
75%
Én nem utálom, csak nem szimpatizálok az ideológiájával és a programjával. Azt csak szabad, nem?
2012. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
74%
Vajon a kurucon miért foglalkoznak pont Izraellel? Miért nem foglalkoznak ennyit Észak-Koreával? Vagy Irán atombomba kísérleteivel? Vagy az Afrikában folyó polgárháborúval? Vagy a Távol-keleti munkások kizsákmányolásával? Ja értem, nem egy objektív hírforrás, valamint ezzel nem lehet uszítani embereket, megjegyzem elég alpári stílusban. Újból elmondom, nem az a baj, hogy felhívják a figyelmet igazságtalanságokra, bűncselekményekre, hanem sokszor kiforgatják az igazságot a saját szájuk íze szerint.
2012. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
32%
Azért nem azokkal foglalkoznak, mert jelen pillanatban Magyarországot azok kevésbé érintik. Egyébként ez sem igaz így ebben a formában, mert foglalkoznak azokkal is, csak nem annyit. Más hírlapok viszont a kuruc témáival nem foglalkoznak abszolút, szinte teljesen egyedül kell ellensúlyoznia.
2012. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
12%
Ja, mert az, hogy Izrael hol és kit bombáz le az Magyarország legfontosabb ügye...
2012. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

15:41!

De ez másik irányba is igaz: ha bármit felhoznak a kuruc.info-val szemben, az automatikusan hiteltelen, mert azt a zsidó-média irányítja, és persze, hogy hazudnak.

2012. jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
30%

Kíváncsi vagyok arra a bármit felhoznakra, mert még sohasem láttam egyetlen egyszer sem érveket, csak köpködést.


Igen, Izrael érint minket:


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=lxLMXyyjRGo

2012. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
74%

Csanádi (származás, vallás), Morvai (származás, vallás férj,

anyuka névváltoztatása) Vona (névváltoztatás) Agymosott követőtábor. Vona adóemelést akar. Kevesli a bérköltség 70%-os elvonását. Igazi DeMagÓg. ( Mint minden politikus )

2012. jún. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!