Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs fórum a Jobbik.hu-n?

Miért nincs fórum a Jobbik.hu-n?

Figyelt kérdés
Úgy beszélgetnék valakivel aki hiteles.
2009. júl. 7. 19:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Mert felesleges pénzkidobás lenne. Ha beszélgetni akarsz akkor tessék:


"Elérhetőségünk:

Jobbik Magyarországért Mozgalom

1113 Budapest, Villányi út 20/a

Tel: (1) 365 14 88"

2009. júl. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
Mert sok a szocik és zsidók által fizetett provokátor (értsd akinek más a véleménye)!
2009. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Nyilván nem akarják,hogy bírálják őket.
2009. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
19.27-es vagyok újra.Nem vagyok sem zsidó,sem szoci,sem provokátor,de nem értek egyet a Jobbikkal.A saját véleményemhez jogom van.
2009. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
A fórumok nem feltétlenül hitelesek, az elérhetőségük biztosabb hiteles forrás. Csak hogy egy példát írjak, miért nem hiteles egy ilyen fórum, a Fidesz weboldalán van fórum, de minden olyan hozzászólást törölnek, illetve kiírni se engednek, ami a Fideszt bírálja (ez tény, bárki nyugodtan kipróbálhatja).
2009. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az mszp.hu-n is van. Nem tünik megvágottnak. Lényeg, hogy jó lenne megbeszélni a dolgainkat, de ha valaki elzárkózik a széleskörű beszélgetéstől az antidemokratikus, szerintem. Jó lenne nyitni efelé T. Jobbik!
2009. júl. 7. 20:05
 7/22 A kérdező kommentje:

"Mert sok a szocik és zsidók által fizetett provokátor (értsd akinek más a véleménye)!"

Jól értem? Ha más a véleményem, akkor szocizsidó vagyok. Szerintem meg pont te vagy a provokátor, mert negatív hangulatot keltesz. Te, sötétben bújkáló, Batman.

2009. júl. 7. 20:17
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Én nem bánom, hogy nincs a jobbik.hu oldalon fórum, ugyanis így is tök lassú az oldaluk, mi lenne ha még fórum is lenne.


Mint előttem már mondták, írj egy levelet, válaszolnak rá. Vagy ha hiteles emberrel akarsz beszélgetni, akkor tedd meg ezt személyesen, menj el egy gyűlésükre, nem fognak kitenni onnan ha megtudják hogy "csak" érdeklődő vagy és nem fognak kitérni a válasz elől. Hitelesebb, ha valaki személyesen, szemtől-szemben is felvállalja a véleményét, nemdebár?


(Tapasztalat)

2009. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Az mszp fórumát tényleg nem nagyon vágják. A Fideszét viszont igen.

Tudod, mi egy ilyen politikai fórum hátulütője? Hogy vagy vágják, és akkor az a baj a nagyérdeműnek, vagy nem vágják, és a párt mocskolói mindennel teleszemetelik. Egyik se jó igazán. Tényleg a személyes tapasztalat a legjobb, ha odamész, vagy írsz nekik.

2009. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De én így szeretnék online csevegni. Pl. más is bekapcsolódhatna, ha érdemben hozzá kiván szólni egy állításhoz. Ha kormányba készül a Jobbik, kell hogy a programját széles körben megvitassa, a kritikákat megszívlelje, csiszolgassa azt. Pusztán zsidózással, cigányozással nem lehet itt sok keresni valója. Ha kellek neki jöjjön ő hozzám. És nem sz*ros szórólapokra van szükségem, meg gigantposzterre, hanem logikus érvelésre.
2009. júl. 7. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!