Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs fórum a Jobbik.hu-n?

Miért nincs fórum a Jobbik.hu-n?

Figyelt kérdés
Úgy beszélgetnék valakivel aki hiteles.
2009. júl. 7. 19:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, eddig normálisan írtam neked, de ha arra lusta vagy, hogy felemeld a fenekedet az internet elől, akkor te nem érdemled meg, hogy jó helyzeted legyen valaha is akármilyen téren, mert mindenért neked magadnak kell tenned, a munkáért, a tudásért, az egészségedért, az ételért, ezért is vehetnéd a fáradságot, ennyire nem lehetsz lusta... Vagy netán az ételt is rágják meg helyetted?
2009. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező, eddig normálisan írtam neked, de ha arra lusta vagy, hogy felemeld a fenekedet az internet elől, akkor te nem érdemled meg, hogy jó helyzeted legyen valaha is akármilyen téren, mert mindenért neked magadnak kell tenned, a munkáért, a tudásért, az egészségedért, az ételért, ezért is vehetnéd a fáradságot, ennyire nem lehetsz lusta... Vagy netán az ételt is rágják meg helyetted?"

Talán igazad van. Csak hát tudod, a gép előtt ülve végzem a munkámat, melyet az egyetemi diplomám révén űzhetek. A mai kor vívmánya az internet. Használom én, te, és a Jobbik is (honlapok). Viszont szükséges a párt fejlődésével együtt (ha igény) a kommunikációs csatornákat is fejleszteni. Nem fogok gyűlésekre járni, mert inkább építem az én kis családom szeretetteli jövőjét. Ha úgy látom hogy valamelyik politikai alakulat igaz ügyet képvisel, konzekvens, profi és átlátható minden tekintetben, akkor esetleg veszem a fáradságot és megtisztelem jelenlétemmel valamelyik rendezvényét. Én csupán egy valós igényt fogalmaztam meg: Hivatalos párthonlapon tehessek fel kérdéseket, melyre arra felhatalmazott, nevét hozzá adó személy ad válaszokat. Jelenleg itt vagyok kénytelen beszélgetni veled, azt sem tudom ki vagy (Jobbikos, balos, fideszes, izraelita, roma, meleg, hetero, fiú, lány) és nem tudom, válaszaid milyen megfontolásból születnek. Ha jobbikos, vagy be kell látnod, hogy az internet a jelenlegi legnagyobb információ továbbító közeg. Ha azon illetéktelenek nyilatkozgatnak bárki (akár jobbik) nevében, az nagyobb kárt okoz, mint pénz feccolni a forum létrehozásába. A döntés persze a Jobbiké, én csak javaslok.

2009. júl. 9. 08:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!