Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Korhatárossá teszi az energiai...

Korhatárossá teszi az energiaitalokat a kormány. Egyetértesz vele?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 29. 14:08
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
96%
Pedig sajnos sok gyerek vedeli az energiaitalt, mert ez számít menőnek egyes helyeken :(
2012. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
82%
Igen, egyetértek.
2012. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Dick Esmen ***** válasza:
80%
Egyetértenék,de úgyis kijátsszák a 18 év alattiak.
2012. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
39%
Igen. De az lenne a legjobb ha betiltanák!
2012. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
64%
Kivételes alkalmak egyike, de egyet értek a kormánnyal.
2012. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
48%

Igyanak kávét :)

Az sokkal egészségesebb, ha belegondolunk az energiaital valami szintetikus lötty, a kávé pedig természetes, a babkávé őrleményéből készül.

2012. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Tom Benko ***** válasza:
91%
@26: Melyik része a szintetikus? Egyébként a probléma tapasztalatom szerint a napi ritmus felborulása. Átmenetileg adnak egy nagy energiarohamot, csak utána szinte alvajárásig lassítják le az embert. Ennek számtalanszor vagyok tanúja az iskolában.
2012. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
7%

"Sok bűnözőt ismertem meséltem

párszor

De az igazi bűnöző...gógyszert

árul!

Energiaitalnak hívja a mérget...

És ahogy nézem ez nem zavar

téged.

Magyarok forgatnak ,arról

filmeket

Hogy téged más népek nácinak

higgyenek.

Az én holokausztom sekit sem

érdekel

Trianon óta e nemzet csak

térdepel!

Hiába kerestem templomban

Istent

Mire rájöttem bennem él, itt bent!

Az igazság szavakban ,mindig

hazugság

Nekünk is lopni mert mindenünk

ellopták!

Kamuzok neked mert így adok

esélyt

Hogy amiről beszélek egy napon

majd megértsd!

Kincses ládám sose volt, csak egy

térképem

29 év után így elnézem...

Semmit sem értem el hiszen nem

lehet

És ezt mégsem tudják az

emberek!

Megértem hogy egy UFO sem

segít rajtunk

Ha szív nincs olajat vagy aranyat

adjunk!"


FankaDeli

2012. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
29%

26: A kávé egészségessége mellett van ugyanannyi káros hatása. Nem beszélve arról, hogy a kávéban kismillió anyag dolgozik a koffein pozitív(nak mondható) hatása ellen. Magyarul ha megiszol 2-3 csésze kávét(egy energiaitalnak felel meg) akkor sem dob fel jobban, mint egy energiaital. Ja, és a kávé is ugyanúgy lefáraszt utána, mint az energiaital. Nem akarom osztani az észt, 16 éves vagyok. Viszont igenis nagyon dúrván le voltam terhelve ebben az évben. A jó bizonyítvány érdekében kellett valami kis plusz, mivel én egyszerűen képtelen voltam önerőből megcsinálni, volt hogy 4-5 órát ültem a könyv felett naponta. Én elballagtam a legközelebbi tápkieg(scitec) üzletbe, és vettem egy nagydózisú multivitamin pakkot. Név szerint multi pro-t(néhány vitaminból a napi adag több mint 1000%át tartalmazza egy adag). Lehetne zöldséget és gyümölcsöt is enni amúgy, csak nem biztos hogy napi 3 láda paprika kifizetődő. Drága volt így is, de megérte. Mióta szedtem, javult a közérzetem, az éberségem, és a koncentráció képességem, ráadásul kevésbé vagyok fáradékony. Sokat tudtam így javítani.


Egyébként nem, egyáltalán nem értek egyet a tiltással. Koffeintablettát a gyógyszertárban bárki kaphat energiaital helyett. Koffein pezsgőtablettát spárban is. A zöld teában van annyi koffein mint 2 csésze kávéban, ugyan azokkal a káros hatásokkal, csak mellé pozitívakkal is. Ha az energiaitalt korhatárosítják, akkor már ezeket is, meg a kávét is! Úgy lenne értelme.

2012. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
31%
Előző vagyok: én egyébként szeretem az ízét, néha veszek egy zöld wattot, abban nincs koffein :D
2012. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!