Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona elérhet olyan népszerűség...

Vona elérhet olyan népszerűséget, mint Orbán?

Figyelt kérdés
Miért igen,miért nem?
2009. júl. 9. 09:33
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
62%

"No kedves állandóan Zazriveczező zsidó barátom."



Á, nem rasszista a jobbik, már hogy is lenne az :))))

2009. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
40%

"Először is OV. kormányának sem a gazdasági,sem a külpolitikája nem volt jó.Ezt csak a Fidesz sajtója állítja,a közgazdasági mutatók mást mutatnak."


Na, mit mutatnak? Elő a farbával :)


Amúgy meg a kérdés nem úgy merül fel, hogy jól teljesített-e az Orbán-kormány (jól? mihez képest jól?), hanem hogy mondjuk Gyurcsány Fletó Feri zseniális kormányzásához képest hogyan teljesített. Ugyanis 2010-ben arról döntünk, hogy újra Feriék kapjanak-e 4 évet, vagy Vityáék. Nyilván nincs értelme Fletóra szavazni azért, mert mondjuk 1998-2002-ben a magyar gazdaság lassabban növekedett a kínainál.

2009. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
66%
Hát ez jó, mindenről beszéltek, csak Vonáról nem. :-D
2009. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
51%

21:31

Nyilván egyből rasszista lett a Jobbik mert egy ember elmondta milyen lehet a származásod.

Nem értem, mi szégyelni való van abban, ha zsidó vagy?

Talán megsértett azzal, hogy nem hébert mondott?

Ebbe mi a rasszizmus, hogy téged megszólított? :) Vicces..

2009. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
61%

És az öregek sem azért állnak egyik-vagy másik párt mellé,mert fanatikusok,hanem mert van élettapasztalatuk.A fiataloknak ez pedig még nincsen.


Áhh nem, a nyugdíjas elvakult vénasszonyok biztos azért MSZP szavazók még mindig, mert rengeteg az élettapasztalatuk.. nem azért, mert ők a kommunista időket szerették, áh nem.

2009. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
67%

"Nyilván egyből rasszista lett a Jobbik mert egy ember elmondta milyen lehet a származásod."


Nem vagyok zsidó. Viszont az, hogy abból, hogy neki nem szimpatikus véleményt írtam, arra következtetett, hogy csakis zsidó lehetek, bizonyítja a szerencsétlen hülye jobbikos rasszizmusát. Rasszizmus ugyanis azt képzelni, hogy a nekünk ellenszenves véleményen lévők bizonyos származásúak. A Jobbikkal a lakosságnak mellesleg kb. 2/3-a nem szimpatizál. Ők mind zsidók? Az is baj a jobbikosokkal, hogy nem szimplán szélsőségesek vagy rasszisták, hanem egyszerűen agyalágyultak. Magyarországon kb. 100 ezer zsidó él. Ezek meg minden bokorban zsidót találnak. Az egyik jobbikos félhülye pl. pár nappal ezelőtt ugyanezen az oldalon kifejtette, hogy Áder, Szájer, Rogán és Deutsch zsidók. Deutsch tényleg zsidó, a többiek nem. Csak a szerencsétlen nyomi jobbikoskretén azt hiszi, hogy minden -er végződésű vezetéknév mögött egy gonosz zsidó rejtőzik (bár Rogán tipikus szláv nevéből nem tudom, mi alapján következtetett).

A jobbik nevű elmebetegség egyik tünete mindenkiben zsidót látni.

2009. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
30%

Azért feltételeztem, hogy zsidó vagy, mert a Jobbiktól általában félnek a zsidók és ők szoktak emiatt állandóan hadakozni ellene. Nem szeretném ha népirtást rendeznének és megölnének bárkit is csak azért mert zsidó, de cionizmus ellen fel kell lépni. Van egy rétege a zsidóknak, akik olyanok mint régen a nácik. És bárki felemeli a hangját ellenük, az náci tehát el kell lehetetleníteni. Ennek a létezésére hadd ne soroljam fel a példákat, csak meg kell nézni milyen tulajdonban van az egész ország, a média és kik ülnek a parlamentben. Vagy érdekes volt Simon Perez kijelentése is. Azaz: Felvásároltuk Magyarországot.


Ajánlom még mindenkinek a Cion bölcseinek jegyzőkönyvét is, nincs rá kézzel fogható bizonyíték, olvassa el akit érdekel és döntsön melyik a logikusabb.


A lényeg tehát, hogy hazánkban létezik egy zsidóbűnözés, ami egy bizonyos kört érint csak. Ezek ellen kell fellépni. És mégegyszer mondom, NEM A ZSIDÓ EMBEREKKEL VAN ITT BAJ.

Kizárólag a cionista zsidókkal, akik kezükben tartanak mindent az országban így meg sem lehet őket büntetni, megtehetnek bármit. Fellépne ez ellen a jobbik. Nem gázkamrákkal, csak szeretné eltörölni az illegálisan hozott alkotmányt és visszaszerezni az Országot. Úgy a normális ha Magyarország magyar kézben van. Mert az ember, legyen az bármilyen nemzetiségű, a sajátjainak fog kedvezni. Jelen pillanatban a magyaroknak senki sem kedvez a saját országukban.



Ha magyar vagy nem tudom mi bajod a jobbikkal, akkor sem kellene aggódjál ha zsidó vagy, így pláne nem értem a félelmed. Vagy netán azt gondolod, hogy még rendben is lenen a jobbik csak az MSZP jobban kormányoz? Akkor nézz körül, nézd hová juttatták ezt az országot.

2009. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
55%

"Áder, Szájer, Rogán és Deutsch zsidók. Deutsch tényleg zsidó, a többiek nem. Csak a szerencsétlen nyomi jobbikoskretén azt hiszi, hogy minden -er végződésű vezetéknév mögött egy gonosz zsidó rejtőzik (Áder, Szájer, Rogán és Deutsch zsidók. Deutsch tényleg zsidó, a többiek nem. Csak a szerencsétlen nyomi jobbikoskretén azt hiszi, hogy minden -er végződésű vezetéknév mögött egy gonosz zsidó rejtőzik (bár Rogán tipikus szláv nevéből nem tudom, mi alapján következtetett).


Mielőtt Jobbikoskreténeznél informálódj egy kicsit Deutsch,Szájer és Rogán nyíltan felvállalták származásukat és zsidó identitásukat. Rogán akit te szlávnak hiszel minden szombaton lerója tiszteletét a zsinagógába,elmondása szerint-----kuksolj meg pár képet és gondolkodj el: [link]

2009. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
39%
Előző vagyok! Amugy meg a 23:22-el értek egyet. Nem a zsidó származású emberekkel van a baj.Hanem a zsidóbűnözőkkel.És főleg azokkal a zsidóbűnözőkkel akik politikai helyzetükkel visszaélve a magyar nép kárára szolgálják a nemzetközi testvéreiket.Elkövetve csalások,sikkasztások és egyéb ravasz módszerek sorozatát.
2009. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
58%

"Ajánlom még mindenkinek a Cion bölcseinek jegyzőkönyvét is, nincs rá kézzel fogható bizonyíték, olvassa el akit érdekel és döntsön melyik a logikusabb."


Szóval nincs rá bizonyíték, de azért hiszel benne :)))


Egy százéves hamisítvány a bibliád :))))

2009. júl. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!