Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem lenne jobb...

Szerintetek nem lenne jobb Magyarországon homofóbia helyett a melegek iránti toleranciára nevelni a gyerekeket és az embereket?

Figyelt kérdés

Nem értem miért van az hogy sokan engem mint meleget elküldenének pszichológushoz, paphoz, összemossák a homoszexualitásomat a pedofíliával ahelyett hogy elfogadnának annak aminek születtem.


Lássuk be melegek kezelésével sokan próbálkoztak, kémiai kasztrációval, lobotómiával, hormonokkal és egyik se vezetett eredményre.


Az Orvostudomány se titulálja ma már betegségnek és nem is természet-ellenes.


A homoszexualitás betegség. A homoszexualitást előbb bűnnek, majd betegségnek tartották. A melegeket gyakran kegyetlen módszerekkel (pl. áramütésekkel) próbálták "átnevelni", ami nem sikerült; azt azonban elérték, hogy az illetőnek nemhogy a szextől, de az élettől is elmenjen a kedve. 1975-ben a homoszexualitás kikerült a

pszichiátriai betegségeket felsoroló „Betegségek nemzetközi osztályozása” című, folyamatosan frissített kiadványból. A melegséget azóta a nemi orientáció egyik válfajának tekintik, nem pedig olyasvalaminek, amiből meg kellene próbálni „kigyógyítani” az érintetteket. Lásd még: A homoszexualitás feltételezett okai (Wikipédia)


A melegség természetellenes, mert nem szolgálja a fajfenntartást. Ezen érvelést követve: a fajfenntartást az olyan heteroszexuális kapcsolatok sem szolgálják, amelyekben nem születik gyermek. Nem is beszélve a cölibátusról... A homoszexualitás jelensége egyidős az emberiséggel, és jó okunk van feltételezni, hogy a különböző korokban meglepően stabil volt a melegek aránya a társadalomban (más kérdés, hogy mikor mennyire volt nyilvánosan vállalható). Az újabb kutatások az állatvilágban is kimutatták a valódi homoszexualitást (amikor a hím nem csupán azért létesít szexuális kapcsolatot másik hímmel, mert nem áll rendelkezésre nőstény). Mindez arra utal, hogy a homoszexualitásnak megvan a maga jelentősége az élővilágban (pl. a hímek közötti agresszió csökkentése), és nem nevezhető "természetellenesnek".


Nyugaton melegek gyereket vállalhatnak és sulikban vannak tolerancia napok, Magyarországon is van rá példa. [link]


Nos? Nem lehetne elfogadni minket a szidalmazások helyett?


2012. júl. 4. 19:30
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem lenne jobb.

Engem nem zavar, ha csináljátok, csak tartsátok a 4 fal a szokásaitokat. Én is azt teszem.

2012. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Kézen fogva végig sétálhatnék ha lenne párom?

Csókólozhatnék? Nektek ez természetes utcán nekem miért nem?

2012. júl. 4. 19:41
 3/51 anonim ***** válasza:
8%

Nem kéne, ez sérti Hitler és Sztálin elveit.


Amúgy én őket rühelem.

2012. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
75%
Jogod van ehhez is, nekem meg jogom méla undorral elfordítani a fejem, ha ezt látom. Így oké?
2012. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Sztálin és Hitler elveit nem sértette mikor Lengyelországot megszüntetették 1939 szeptember 1-én?
2012. júl. 4. 19:46
 6/51 anonim ***** válasza:
74%

Én nem vetem meg hisz van meleg kollégám és teljesen normális , intelligens és okos diplomás ember.Sőt meleg orvost is ismerek.Semmi baj nincs velük.


Sajnos ez a felvonulgatás meg a meleg olimpia csak rosszat tesz.


Sok külföldi országban nem a felvonulgatások miatt lett elfogadottabb ez a dolog hanem a társadalmi fejlődés miatt.Az ő társadalmuk képes volt elég magas szinte fejlődni hogy megfelelően képes legyen tolerálni ezt.

Persze belül lehet mást gondolnak az emberek viszont nem fognak érte diszkriminálni.


Az USA-t nem sorolom társadalmilag fejlett országhoz.Az az ország a legjobban homofób a "nyugati" világban.Amit a TV-ben látsz az ámítás.Lehet van 1-2 nagyobb város ahol nem foglalkoznak vele de a többség nem nagyon tolerálja.


Nyugat-Európában pár ország tolerálja.Sok ázsiai ország is tolerálja.Pl:Japán.

2012. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Saját gyermekednek a párját se akarnád látni ha meleg lenne?
2012. júl. 4. 19:47
 8/51 anonim ***** válasza:
69%

engem az is zavar ha egy hetero pár smárol az utcán. és én se akarok az utcán smárolni pedig hetero vagyok. akkor te miért akarod mutogatni magad?

fogjátok már fel, hogy mások vagytok mint a tobbség. megvezetett titeket a média hogy ezt mutogatni KELL és ráeröszakolni magatokat mindenkire. NEM KELL. ettöl te is boldogtalan leszel meg a környezeted is. hogyan várod el hogy elfogadjanak, ha te sem tudod elfogani más véleményét? kinek kell akkor engedni? én azt mondanám hogy többség dönt... de ez nem ilyen egyszerü. vegyétek már észre hogy azt szinte mindenki tolerálja hogy melegek vagytok, csak éppen nem tetszik nekik. de most akkor mit akartok? nem elég a tolerancia, egyenesen örülni kéne neki? kicsit vedd elö az agyad és gondolkozz is.

2012. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
24%

egyébként én nem hiszek ebben sem amit itt összehadováltál. fajfenntartás meg állatvilág meg hogy az embert ugy kezeljük mint egy vágyaitol hajtott állatot. éppen ezért nem hiszek ebben sem hogy megváltoztathatatlan ha valaki meleg, mivel láttam én már olyat hogy valaki meleg volt és késöbb jött ki belöle. mint ahogy van arra is példa hogy valaki nem volt az és késöbb lett az. persze en azt nagyon jol tudom hogy te ebböl egyedul nem fogsz tudni kijönni, nem is akaarsz valoszinuleg, de azt se tudnád hol kezdd, meg hogy elhidd-e hogy lehet.


nagyon szomoru dolog ez is amit leirtál, hogy régen hogy kezelték a melegeket meg most, mert egy nagyon csunya párhuzam van eközött és a pedofilia között. régen a pedofiliát egyszerüen büntették, most már azt mondják hogy ez egy betegség, nem tehetnek rola, és amerikában már a walmart árul 8 (NYOLC) éveseknek szolo sminktermékeket. én nem lennék meglepödve ha 1-200 éven belül vagy hamarabb elöjönnének vele hogy ez csak egy szexuális orientácio.

2012. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
40%
Megmondja otthon az anyuka, hogy fiam barátkozz meleg fiúkkal, a toleranciáért és nem baj ha időnként vendégségbe is mész. Már óvodába jó elkezdeni :xD
2012. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!