Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehetne megoldani, hogy a...

Nem lehetne megoldani, hogy a Jobbik összeverekedjen Slotáékkal mondjuk a Népstadionban?

Figyelt kérdés
Életre-halálra. Felvenné szépen mindenki a saját náci egyenruháját és szépen kinyírnák egymást. A győztes kihívhatná a román nemzeti érzelműeket. A végső győzteseket személyesen Csaba királyfi vinné a mennyországba, a Kárpát-medemce pedig megszabadulna kb. a legkreténebb 10%-ától.
2009. júl. 11. 11:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%

Szép elgondolás, mondhatom...

A helyzet az, hogy a szlovákok között szinte mindenki nacionalista, vagy soviniszta. A Jobbik csak annyira nacionalista, mint egy mérsékelt szlovák.

Az a 10 % szerinted kretén? Én kezdettől fogva jobbikos vagyok, a sógornőm pedig sokáig a szocikra szavazott, most azonban pálfordulással a Jobbikra adta a voksát júniusban. Akkor már ő is kretén lenne meg én az vagyok már a kezdetektől? Egyébként szoktad nézni a www.jobbik.hu -t? Mi abban a szélsőséges?

2009. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
31%
Nekem majdnem könnyeket csalt elő az elgondolás. Én tuti jegyet váltanék a dologra, az ütközet után még nagyobb biztonságban is érezném magam a hazafelé úton, tudván, hogy sok részeges focihuligán fogátvesztette a harcban.
2009. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
30%
Szponzorálnám is, fizetnékis érte, amit kell. :D
2009. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Igen, az vagy. A sógornőd duplán.
2009. júl. 11. 12:08
 5/28 A kérdező kommentje:
Kicsit módosítanék: minden szereplőnek Árpád-kori jelmezbe kell bújnia és abban vérét adnia a hazájáért. Ja meg a becsületért. És akkor igen, ér földvárat építeni, de lovasíjászkodni nem, mert megsérülhetnének a lovak is. Azok meg nem tehetnek róla és egyébként is elég drágák.
2009. júl. 11. 12:15
 6/28 anonim ***** válasza:
57%

Ilyenkor sajnálom, hogy nem lehet a kérdést is pontozni

:(

2009. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
51%
Inkább az ilyen evolúciós zsákutcákat, akik ilyen kérdést tesznek fel, azokat kellene egy stadionba gyűjteni és rájuk gyújtani.
2009. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
57%
A te jó b*zi cigány fejedet kéne összeverni, kedves kérdező!
2009. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
43%
Szánalmas vagy! (pedig csak jópofa és naprakész akartál lenni)
2009. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
21%
Tök jó lenne, lenne olyan is, hogy IQ-s feladat, abban tuti holtverseny lenne, azt hiszem, és senki nem teljesítene abban jól.
2009. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!