Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehetne megoldani, hogy a...

Nem lehetne megoldani, hogy a Jobbik összeverekedjen Slotáékkal mondjuk a Népstadionban?

Figyelt kérdés
Életre-halálra. Felvenné szépen mindenki a saját náci egyenruháját és szépen kinyírnák egymást. A győztes kihívhatná a román nemzeti érzelműeket. A végső győzteseket személyesen Csaba királyfi vinné a mennyországba, a Kárpát-medemce pedig megszabadulna kb. a legkreténebb 10%-ától.
2009. júl. 11. 11:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%
Szlovákok nem nacionalisták mind, ismerek sok szlovákot személyesen, sokat voltam kint is. Sok szlováknak nem tetszik az amit a náci szlovákok művelnek. Slota meg attól csavarodott be, hogy a magyar felesége lelépett egy magyar pasival. [link]
2009. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
58%
[link] ezt szlovákok csinálták, slota kigúnyolására, kb olyan komolyan veszik ott slotát mint ittt csurkát.
2009. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem sajnálom, hogy nem leszünk barátok, viszont hogy jön ide az, hogy naprakész? Már vki elkezdte a szervezést?

Mindegy, ha te hozod a hősmagyar haverjaidat, akkor én előkerítem nektek a vén alkeszt meg a hősszlovákokat és indulhat a bugi.

2009. júl. 11. 15:25
 14/28 anonim ***** válasza:
34%
Azt észrevettem, Szlovákiában a nőket még jobban lenézik mint nálunk, és ott merevebben van az az elképzelés, hogy a nő az egy alkalmazott, nem pedig egyenrangú társ. Szlovákok eleve verekedősebbek, így a Népstadionban előnyük lenne a rutin miatt, de egymást is jobban verik, nem csak nacionalista okokból verekednek. Ott nem ciki utcán nőt verni, ami nálunk annak számít.
2009. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
26%

Magyarok páleszre indulnának, szlovákok meg a borovickára.

megint felkapódna a zászló biznisz, mint amikor mindennapos volt az utcai zavargás.

2009. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
25%
Tökre tetszik ez az ötlet, de kb. bármilyen borult megkeseredett szélsőséges csoportot lehetne venni és egymásnak hergelni őket. Izgi lenne, mint a kakas viadal.
2009. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
és késsel-villával sem tudnak enni. és állítólag minden szlovák fajtalankodott már a gyerekével. mert ott ez a szokás.
2009. júl. 11. 15:30
 18/28 anonim ***** válasza:
29%
fajtalankodásról csak olyanról tudok ott, hogy nagyapa zaklatta a gyerekeket.
2009. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
27%
Éltem kint, és sokszor jártam ki, pl. ott több olyan (szlovák is magyar is) ismerősöm van akit utcán megvertek és engem is megakartak ott már verni, míg itthon egy ismerősömről se tudok akit utcán megvertek, pedig sokkal több magyarországi ismerősöm van.
2009. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
32%
Szlovák csaj ismerősöm mondta, hogy az apja látja benne a nőt, bár nem kezdett ki vele, de látszik, hogy úgy látja benne ahogy már beteges.
2009. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!