Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehetne megoldani, hogy a...

Nem lehetne megoldani, hogy a Jobbik összeverekedjen Slotáékkal mondjuk a Népstadionban?

Figyelt kérdés
Életre-halálra. Felvenné szépen mindenki a saját náci egyenruháját és szépen kinyírnák egymást. A győztes kihívhatná a román nemzeti érzelműeket. A végső győzteseket személyesen Csaba királyfi vinné a mennyországba, a Kárpát-medemce pedig megszabadulna kb. a legkreténebb 10%-ától.
2009. júl. 11. 11:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
43%
Ahol tudom, hogy a nagyapa fajtalankodott, ott az apa tudott róla de nem csinált semmit, mert nem száll szembe az apjával. Magyarországon ez a felfogás számomra még nem nagyon nyílvánult meg sehol.
2009. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
63%

No, mi az? Már megint szabadság volt a sárgaház "Fanatikus anti-Jobbik" tanszékén?

Kedves agyatlan barátom! Már sokszor kértelek rá, de látom, hasztalanul: legalább egyszer nézd már meg, mit jelent a náci szó! Rá fogsz jönni, hogy sem a Jobbiknak, sem Slotáéknak nincs náci egyenruhájuk, ahogy náci gondolataik, náci vezetőik, náci ideológiájuk sem. Annak pedig örülnék, ha kifejtenéd, hogy náci egyenruhára, Árpád-kori jelmezre vagy a Jobbik tagjai által mostanában hordott "egyenruhára" gondolsz-e, mert ez a három elég messze áll egymástól.

Csaba királyfi nem nagyon fogja a győzteseket a mennyországba vinni, mert a mennyország, mint olyan, a keresztény vallásban használatos fogalom (nem tudom, hallottál-e erről a vallásról, de ha nem, a Wikipédia majd eligazít), Csaba királyfi mondája pedig még a magyarság kereszténnyé válása előttről származik.

A Kárpát-medence szóban pontosan eggyel több n betű van, mint amiről tudsz, a legkreténebb 10% kiirtása esetén pedig gyanítom, elsők közt hunynál el, közel sem természetes halállal.

Egyébként az ötlet nem is rossz. Bár én csak végső megoldásként tudnám elképzelni a közvetlen összecsapást, akkor is inkább hadseregek szintjén.

2009. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
88%
szánalmas és buta vagy.
2009. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én vagyok a legelső válaszoló.

Sajnos itt beragadt a böngésző, így nem tudtam újból írni, csak most lehet.

Kedves kérdező, nem írtad, hogy szoktad-e nézni a Jobbik honlapját, és mi abban a szélsőséges.Jó lenne, ha ezt megtennéd.

Személyesen neked semmi rosszat nem kívánok, de a sógornőmről mindig is jó volt a véleményem, még úgy is, hogy politikailag nem értettünk egyet. Most persze pláne.

2009. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
10%
Nekem tetszik a kérdés, értettem az iróniát. Viszont én szoktam olvasgatni a humor rovatot is, de a többség belplitikai nem (miként látható fentebb) elvakult savanyú emberek gyülekezete, akiket előbb vagy utóbb (de inkább előbb) szét fog vetni a méreg. Az ilyen kérdésekkel lehet közelebb hozni a halálukat. Lehet, hogy én is írok néhányat, hagy pukkadjon a hungaristapolgárelvtársnő.
2009. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés pont olyan,mintha én azt kérdezném,hogy mikor nyitjuk ki újra a gázcsapokat.
2009. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem unod még kisöreg?:)
2009. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
És a héber vs palesztin örökrangadóval mi lesz?
2009. júl. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!