Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kíváncsi volnék, hogy a aki a...

Kíváncsi volnék, hogy a aki a nemzeti érzelmű honfitársait nácinak nevezi, annak mi az inditatása?

Figyelt kérdés
Rengetegszer hallom főleg mostanság a fartúrkászok felvonulása kapcsán,hogy nácik,turbómagyarok.Van egy kép bennem ezekről a magyar ellenes arcokról.De gondolom az életben nem vállalják,hogy kik ők.Ha magyarként saját néped illetve történelmed megtagadod esetleg próbálod lejáratni,akkor ugye te nem vagy magyar?!

2012. júl. 10. 20:00
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
69%
Magyar vagy, mert itt születtél és ez van az anyakönyvi kivonatodon. Ennyi, semmi több. Ugyanúgy kell adót fizetni a világ másik végén is, és aki csak kisember, az mindenhol szív. Ezeréves múlt? Szép...és? Ha amerikai lennék, jobban örülnék, mert legalább nem szégyellném a hovatartozásom. És ha tehetném, nem lennék magyar. De ettől még nem kell árulónak nevezni, csupán nem istenítek nem létező eszméket, pl. haza. Rendszerek vannak, fogjuk fel!
2012. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
89%
Csak a saját "nevemben" nyilatkozhatok, tehát: abba még nem gondoltál bele, hogy a nacionalizmus okozott két világháborút, ennek köszönhető a dél-szláv háború, Trianon és még sok-sok vérengzés. Attól, hogy ezt kimondom - bár a nácizást elítélem - még nem vagyok hazátlan, magyarellenes. Szeretem a hazám, de lehetek hazafi mindennemű érzelmi töltet és ömlengés (a'la nacionalizmus) nélkül is. Ez kb. a patriotizmus. Ez a véleményem.
2012. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
44%

Azt én sem értem, hogy az ebbe a csoportba tartozó embereknek miért a magyarságát támadják.


Miért nem azt mondják, hogy turbóhomofób? Vagy turbófehér? Esetleg turbóantiliberális?


"Magyar vagy, mert itt születtél"


Meg se haragudj, de én például ha Svájcban születtem volna, akkor is magyar lennék.

2012. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
79%
Nézd, aki a homoszexuálisokat fartúrónak nevezi, aki szerint holokauszt nem volt, hanem lesz, és aki úgy véli, hogy a romák nem magyar állampolgárok, az nekem náci lesz. Pont.
2012. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek #1-essel teljes mértékben. Mellesleg, a kérdésre válaszolva, a nácizmus és a sovinizmus egy erőteljesebb formája a nacionalizmusnak, aminek már nem az a lényege, hogy "szeretem a hazám", hanem "gyűlölöm a többit". Eleve elítélem a nácikat, mert a zsidókat ki akarták irtani. Látjátok, mennyi ellenségeskedést, gyűlöletet és erőszakot tud szülni a nacionalizmus? ÁÁ
2012. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
78%
Én liberális és racionális gondolkodó vagyok. Nem lehet manipulálni kitalált eszmékkel. Kész.
2012. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 Shai-Hulud ***** válasza:
96%
Kíváncsi volnék, hogy a aki a homoszexuális érzelmű honfitársait farturkásznak nevezi, annak mi az inditatása?
2012. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
51%

"Kíváncsi volnék, hogy a aki a nemzeti érzelmű honfitársait nácinak nevezi, annak mi az inditatása?"


Elmebaj.

2012. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
97%
Kíváncsi volnék, hogy aki nem képes az anyanyelvét helyesen alkalmazni, az miért nevezi magát nemzeti érzelműnek?
2012. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg furcsa, hogy azokat, akik minden nap legalább háromszor zsidóznak, cigányoznak, Szálasit éltetik, a "Magyar" Szigeten meg egyéb rendezvényeken skinhead zenekaroknak csápolnak, miért nácizzák le. Teljességgel érthetetlen...
2012. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!