Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kíváncsi volnék, hogy a aki a...

Kíváncsi volnék, hogy a aki a nemzeti érzelmű honfitársait nácinak nevezi, annak mi az inditatása?

Figyelt kérdés
Rengetegszer hallom főleg mostanság a fartúrkászok felvonulása kapcsán,hogy nácik,turbómagyarok.Van egy kép bennem ezekről a magyar ellenes arcokról.De gondolom az életben nem vállalják,hogy kik ők.Ha magyarként saját néped illetve történelmed megtagadod esetleg próbálod lejáratni,akkor ugye te nem vagy magyar?!

2012. júl. 10. 20:00
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
74%

"Kíváncsi volnék, hogy aki nem képes az anyanyelvét helyesen alkalmazni, az miért nevezi magát nemzeti érzelműnek?"


Látod, ez engem is érdekelne. Ez kb. ugyanaz a kategória, mint aki hatalmas kereszttel a nyakában szaladgál, és folyton a templomban ájtatoskodik, de még a tízparancsolatot sem ismeri. Nem beszélve arról, hogy a szomszédját is megfojtaná, mert pl. a háza fél méterrel magasabb :)

2012. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
89%

"a magyarként saját néped illetve történelmed megtagadod esetleg próbálod lejáratni,akkor ugye te nem vagy magyar?!

"


Az, hogy pincérruhába öltözve, árpádsávos zászlóval trágárul üvöltöznek az utcán ezek a "hazafiak" nem a történelmi dolgok lejáratása? Miért van az, hogyha megkérdezed ezeket az embereket alapvető történelmi dolgokról, nem tudnak válaszolni? Miért vannak megsértődve, ha lenácizzák őket, mikor megállás nélkül zsidóznak, sőt némelyiknek horogkeresztes tetoválása van?


Miért is gondoljátok magatokat magyarabbnak a többi adózó igazi magyar embereknél, akiknek nem abból áll a magyarsága, hogy rendőrkutyákat rugdos az utcán és kukákat gyújtogat fel?

2012. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

Akik a Budapest Pride ellentüntetői voltak azon nem hazafiak hanem valami elcsökevényesedett nézetekkel rendelkező , alkoholista , igénytelen emberek.


A hazafiasság és a nemzeti érzelem más.Nem bakancsokról fekete feliratos pólókról meg hasonlókról szól ugyanis ez utóbbiaknak a célja csak a provokációt.Őket tényleg lehet nácinak gúnyolni.


"Turbómagyar , náci" csupán egy gúny név azoknak akiket leírtam.


Egy nemzeti érzelmű ember más nem pedig azok az idióták akik az ellentüntetők voltak.


A magyarok soha nem tagadják meg a történelmüket , a nyelvüket , a kultúrájukat.Az USA-ban van jelenleg a legnagyobb magyar populáció külföldön és elvesztek?Nem , ők magyarok maradtak és már nagyon régen fent tartják a magyarságot az USA-ban.Nagyon is összetartóak.

2012. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
40%
na vajon milyen?!...
2012. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
12 mindent leírt, amit válaszolni szerettem volna, egyetértek vele.
2012. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
58%
Szombaton aki feketében volt, az nem azért volt, mert náci, hanem mert az úgynevezett "black block" módszert alkalmazták. Mert a rendőrök, így nehezebben tudták azonosítani őket, amikor rájuk akarnak kenni, mindenféle el nem követett bűnöket, pl.: garázdaság, hivatalos személy elleni erőszak...
2012. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
El nem követett bűnök. :D Na ne etess már a videó felvételek korában. Megkérdezted erről a szegény kutyát is? Szerencsére a kutya szolgálatban volt, így ugyanolyan bűncselekmény, mintha rendőrbe rúgott volna bele.
2012. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nácizok le senkit, aki nem nyilvánítja ki, hogy ő annak tartja magát. De könyörgöm, a horogkeresztes alakokra ne fogjuk már rá, hogy az indiai gyökerei miatt van rajtuk valamilyen formában a szvasztika. :DD
2012. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Értem a válaszokat,csak valahogy az nem megy a fejembe,hogy egy magyar milyen inditatásból nevez egy magyart antiszemitának,mondjuk ez esetben a szót magát sem értem.Hiszen mindenkinek szíve joga valamiről véleményt alkotni,nyilvánítani.Ez alól meg miért pont a judaizmus volna kivétel?De visszatérve a magyar magyar ellenességhez,ha becsületesebb időkben egy honfitársunk az ország rossz hírét keltette,azt hazaárulónak hívták.Függetlenül attól,hogy igazat szólt vagy sem,rögtön meg is született a jutalma.Nem hiszem,hogy létezik még egy olyan ország ahol a történelmi múltat közröhej tárgyává tennék,pusztán azért,hogy a más pártállást lejárassák.Árpádsávos zászló!!Ha tetszik hanem a múlt része.Rasszista!!Ugyan már,undorodni csak szabad!!!
2012. júl. 10. 21:42
 20/50 anonim ***** válasza:
95%

Liberális és racionalista vagyok, de még soha nem náciztam le senkit.


Szerintem ha az ilyen "tubómagyarokat" lenácizzák, akkor annak csak maximum a töredéke gondolja komolyan, a többi gúnyolódik, szándékosan sarkítja a dolgot.


De az viszont igaz, hogy mélyen elítélem az olyan embereket, akiket a többi lenáciz. Az utcán vonulunk feketében meg tereptarkás gatyában, bekötött arccal, árpádsávos zászlóval, ordibáljuk h mocskos b.zik, mocskos zsidók - ez nem a hazafiasság kimutatása.


"Ha magyarként saját néped illetve történelmed megtagadod esetleg próbálod lejáratni"


Ezzel csak az a baj, hogy általában azt a történelmet "járatjuk le", amit az ilyen emberek kitaláltak maguknak! Pl. a sumér származást, az őskeresztény vallást, stb. Az ilyen történetet igenis lejáratom, mert HAZUGSÁG.


Plusz. A "turbómagyaroknak" mindenfajta negatív megnyilvánulása a magyarokról vagy Magyarországról minimum halálos bűn. Ha annyit mondasz, hogy a magyar, az egy irigy nép, akkor rögtön jön a kiabálás, hogy hogy mered így leszólni a MAGYAR népet, csupa nagybetűvel. Lassan az ember ilyen környezetben meg sem mer szólalni. Nincs mindenkinek joga azt mondani a SAJÁT népéről, amit akar? Ha lakok egy házban, akkor jogom van megmondani, hogy ez a ház egy kalap fos, mindjárt a fejemre szakad, nincs fűtés, klíma, víz, gáz, villany. Nem ugyanígy van az országgal is?

2012. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!