Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kíváncsi volnék, hogy a aki a...

Kíváncsi volnék, hogy a aki a nemzeti érzelmű honfitársait nácinak nevezi, annak mi az inditatása?

Figyelt kérdés
Rengetegszer hallom főleg mostanság a fartúrkászok felvonulása kapcsán,hogy nácik,turbómagyarok.Van egy kép bennem ezekről a magyar ellenes arcokról.De gondolom az életben nem vállalják,hogy kik ők.Ha magyarként saját néped illetve történelmed megtagadod esetleg próbálod lejáratni,akkor ugye te nem vagy magyar?!

2012. júl. 10. 20:00
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
17%

Nekem az a hazaszeretet,hogy szeretem Magyarországot,és Iránt.

Félig iráni arab vagyok, nekem azt jelenti a hazaszeretett,hogy gyűlölöm a zsidókat, csak Magyarország egy gyenge ország nagyon szeretik a magyarok a zsidókat, közben ők felvásárolják ezt az országot. Mi irániak már dúsítjuk az uránt ,készülünk a III.Világháborúra. Szóval én is antiszemita vagyok ,mint szinte mindenki más Iránban. Mi már ott égetjük a zsidó zászlót, Magyarországon meg állandóan a zsidókat védik. Ez a különbség hazaszeretet(arab hazaszeretet) és a tipikus magyar hazaszeretet közt.

2012. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
60%
Ha ilyenek a magyarok, meg tudom érteni hogy egyesek nem akarnak azok lenni :)
2012. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

"érdemes végig nézni.Aztán mindjárt másképp látod a holokausztot meg a II.világháborút. "


Ezt nem teljesen értem. Miért látnám másképp a dolgokat? Aki olvas könyveket a témában (vagy néz ilyen dokumentumfilmeket), az tisztában van ezekkel a dolgokkal. Mondjuk a vége felé az orosz náci kivégzővideókat még nem láttam, de az most irreleváns. Lehet beszélni arról, hogy melyik agykárosult rendszernek mennyi áldozata volt, de nem tudsz közéjük egy valamerre irányuló relációs jelet tenni. Egy jó nagy egyenlőségjelet, azt tudsz. Emberéletekről van szó, ráadásul milliós nagyságrendben. Az egyik kegyetlensége nem értékeli le a másikét.


Egyébként Echo Tv-s dologra tényleg nem ajánlott támaszkodni. Ha megfigyeled, ez a műsor egy teljesen másik valóságról beszél, egy olyan valóságról, ami csak a sajátja (és általában az állításait nem tudja hiteles bizonyítékokkal alátámasztani). Ráadásul ez a Szaniszló folyamatosan mond olyan dolgokat, amik már tényleg megütik a mese szintjét. Ez a folyamatos magyar-sumér, magyar-etruszk, magyar-bármi-más-ami-valaha-jó-volt rokonság. :) A trianonos videóban is elhangzik ilyesmi. Szóval ha valaki nem nyitott az áltudományos "felfedezésekre", a találgatásokra, amik tényként vannak tálalva, az összeesküvés-elméletekre, azt nem fogod meggyőzni egy Echo Tv-vel.

2012. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

"Félig iráni arab vagyok"


Az irániak perzsák és nem arabok. Nem vagy te félig iráni arab, csupán egy mezei troll...

2012. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Tudod az,hogy melyik nép esetlegesen honnan származik szerintem nem nagyon nyom a latba.A vallásokkal meg úgy vagyok,hogy sehogy.Azt tudom,hogy a zsidók istene egy tömeggyilkos,legalább is az örült szerint aki ópium mámorában papírra vetette a gondolatait,mint biblia.A kereszténységen szintén csak mosolygok.Ezek a híres történetek meredekebb baromságok mint az etruszk,sziriusz,atlantisz együttvéve.Van két vállalkozásom ahol elég jó kapcsolatokat építettem ki a nemzetközi piacon is.Az egyik megbízom egy osztrák szállítmányozó cég,ömlesztett árúban a legnagyobb.Majdnem minden hónapban meghívnak valamelyik igényes hotelba egy hétvégére.Rengeteget beszélgetek velük politikáról,gazdaságról.Éppen emiatt nem hiszek az összeesküvés elméletekben.Azt,hogy a zsidók irányítanak bármit is,nem tudom honnan szedik a jobboldal szimpatizánsai.A nagy és neves gazdag családok már régen szakítottak a vallási bohóckodással.Szerintem ez csak egy hangzatos néplázítás.Én üzletembernek tartom magam,azt is tudom,hogy ha valaki igazán sikeres akkor nincs ideje bálványokhoz imádkozni,meg aztán értelme sem nagyon volna.Én mindig saját erőből jutottam előre,vagy maximum egy két befolyásosabb barátom által.így volt ez 18-évesen is és így van 38-évesen.Hitelek nélkül sikerült összehoznom egy közepes kamion parkot.De nem éreztem soha az isteni erőt,vagy a pici zöld emberkék segítő szándékát.A nacionalizmus egészséges formáját Horvátországban tapasztaltam meg.Vettem ott egy kis nyaralót,minden évben úgy összességében ott töltök két hónapot.Először próbáltam kedveskedni a szomszédaimnak akik egytől egyig mind horvátok,vittem egy két magyar terméket,udvariasan elfogadták ugyan.De azért közölték,hogy ezeket ők is megtermelik ezért nem fogyasztanak semmi olyat ami nem horvát.Büszkék a függetlenségükre,büszkék a katonáikra akik ezt elérték.Teljesen mindegy nekik,hogy a háborúban ki milyen szabályokat szegett meg,értük tette és ez elég.A zászlójukra szentként néznek.Mindehhez hozzáteszem olyan környéken vannak a nyaralóik,házaik ahol nem prolik élnek az ingatlan árak miatt.Az a baj nálunk a nacionalista érzelmekkel,hogy általában azok kántálják akik rossz körülmények közt tengődnek.Elkeseredett emberek a létbizonytalanságban hamar szélsőségesekké válnak.Tisztában vagyok a lakosságot fojtogató hitelek emberekre ható eredményével.Nekem is vannak olyan dolgozóim akinek a hitelét ki kellett fizetnem mert a bank szemmel láthatóan a bebuktatására játszott.Ami mondjuk érdekes volt,hogy amint ezt megtettem kapott is a cégem egy apeh ellenőrzést.Pedig én nem kamatra adtam és a törlesztő részlet is nevetséges a bankihoz képest.De rossz volt nézni a kínlódásuk hónapról,hónapra.Az ÁFA miatt én magam is létre hoztam egy szlovák céget,igazából nem a nyereség miatt pusztán a megbízóimnak így nettóba számlázom.Amit látok ezzel kapcsolatban,hogy kint nem fojtogatják a vállalkozót.16% nyereség adó befizetése esetén élsz mint Marci hevesen.Mondjuk azon a cégen nem sok hasznom van talán évi 15-20 ezer euró,de még ezzel is elakartak számoltatni idehaza.Azóta nem veszem ki az osztalékot hanem gyűjtögetem,majd egyszer jó lesz a gyerekeimnek.Mindezt azért írom le,hogy értsed minden nézet agy és anyagi helyzet függvénye.Én fontosnak tartom,hogy a külföldi partnereim magyarként csak jót gondolnak rólam és a cégemről.Soha nem engedtem a jelenlétembe,hogy gyenge kis szegény országomat alázzák.Büszke vagyok a történelmünkre és csak olyan emberekkel barátkozom akik maguk is így vélekednek.
2012. júl. 11. 13:03
 46/50 Szabó Joe ***** válasza:
72%
Szerintem ez nem igazán inditattás,ez egy európai uniós cél.Hiszen mi a célja az umiónak,egy egységes európát létrehozni,európai emberek éljenek európában és ne lengyelek,németek,franciák,magyarok stb.A nemzeti érzelmű tudat terjedése ezt jelentősen lassítja.Ezért ahol ez esetleg terjedni kezd ott ezt le kell állítani,és mi ennek a legegyszerűbb módja ha valaki kiál a nemzete érdekei mellett, akkor azt le kel nácizni,fasisztázni és ezzel le is oltják.(Ez elég primitív eszköz de rendkívül hatékony.) Persze most nem a kuka borogatós gyújtogatós idiótákra gondoltam,hanem a normális emberekre. Egyébként a kérdezővel szinte mindenben egyet értek, csak a vallásról gondolkodom másként.A vallás szerintem egy igen erős közösségi összetartó erő. A vezetőik viszont sokszor rossz célokra használták az erejét ez tény,de erről nem a kis emberek tehetnek,akik tanulatlanok voltak mert nem hagyták hogy tanuljanak. Lásd mi van most az arab országokban,a lakosság nagy része iskolázatlan ezért lehet őket öngyilkos merénylőnek elküldeni. Egyébként szerintem a vallások nagy része jó célokat tűz a követőik elé.
2012. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

"A nemzeti érzelmű tudat terjedése ezt jelentősen lassítja"


Ez így leírva nagyon szép, csakhogy ahhoz egységes nyelv is kellene, márpedig ki akar lemondani az anyanyelvéről? Ráadásul még egy egységes Európában is lennének ugyanúgy országok, mint ahogy az USA-ban is vannak államok, regionális vezetéssel, akik úgyis azt csinálnak, amit akarnak, továbbra is lesz nyelvtörvény, továbbra is a regionális szintű nemzeti többség lesz a góré. Vagy te hogyan látod megvalósulni az egységes Európát?

2012. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

""Félig iráni arab vagyok" "


lol :D

2012. júl. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 Szabó Joe ***** válasza:
Egységes Európa? Sehogy szerintem ez kizárt
2012. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Jobboldali portálokról való linkelés miért hiteltelenség?
2013. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!