Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nincs Trianon előbb utóbb...

Nem dávid kérdése:

Ha nincs Trianon előbb utóbb kiváltak volna azok a területek Magyarországtól?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 20:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
62%
Pro Patria: Én felpontoztalak.
2012. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Dick Esmen ***** válasza:
85%
Nem tudom,de polgárháború valószínűleg lett volna(hasonló mint a 90-es években jugoszláviában).
2012. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén szólva én egyáltalán nem vágynék rá, hogy több millió románnal, szlovákkal, délszlávval kelljen egy közös országban élnem. Nem tudom, egyesek számára ez miért lett volna olyan kívánatos jövőkép.


Kedvezőbb határok Magyarországnak; igen, ezt nagyon sajnálom, hogy nem így alakult.


De valamiféle soknemzetiségű, föderális Nagy-Magyarország, kösz, nekem nem kéne.

2012. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Másoknak sem kéne. De gondolom 1,4 millió románt nem igazán vennél észre onnan, ahol most laksz.
2012. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
53%

"De valamiféle soknemzetiségű, föderális Nagy-Magyarország, kösz, nekem nem kéne."


De az 1 millió cigánynak és az 500 ezer zsidónak akik a Csonka-Magyarországban laknak azért örülsz! Nem?

2012. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Tisztelt Pro Patria!


Sajnos itt is vannak bérfirkászok és bérminuszozók.

Kik ők?

http://www.youtube.com/watch?v=pfr8AvcSyic

2012. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%

22:51

Nincs semmiféle 1 millió cigány meg 500 ezer zsidó Magyarországon. Barom.

2012. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

ma 14:20

Hát az 1 millió cigány még hagyján, de közel sincs 500 ezer zsidó. Látszik, hogy a jobbikosok mindenkit zsidónak tekintenek, aki nem tetszik nekik.

2012. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"Nincs semmiféle 1 millió cigány meg 500 ezer zsidó Magyarországon. Barom."


Bocsánatot kérek, keveset írtam:

[link]


Barom? Hm...ön biztosan nagyon okos és tájékozott lehet a témában. Vagy csak okoskodik? És nem tudja érvekkel alátámasztani a kijelentését...Hm...máris visszahullt a vád a vádaskodóra. BAROM!

2012. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Horvátország valószínűleg kivált volna,de a maradék 64 vármegye biztosan megmarad

Erdélyben 2,8 millió román élt akkor,a felvidéken 1,6 millió szlovák ennyi embernek nem szokás külön államot alapítani..

Most sem válik ki az 1,5millió magyar Erdélyből,akkor sem váltak volna ki a románok

Mára pedig a nagyrészük már asszimilálódott volna és már csak pár 100ezren lennének

Szóval ha az I.világháborúból nyertesen jövünk ki biztosan meglenne még a régi Magyarország a horvátok nélkül

Amúgy pro patria nem értem én se mért lett lepontozva,teljesen korrekt amit irt,ment neki a zöld

Nem semmi hogy aki a magyarok mellett érvel azt magyarok pontozzák le...lehet ennél mélyebbre jutni??

2012. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!