Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért csak a Jobbik tud normáli...

Mért csak a Jobbik tud normálisan megemlékezni a trianoni békediktátumról?

Figyelt kérdés
Mért van az hogy az MSZP kihagyta az egészet?? Mért van az hogy a Fidesz ünnepel ezen a napon?

2012. jún. 9. 07:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
A jobbik nem megemlékezik hanem kihasználja a békediktátum által keltett érzelmeket, hogy szavazatokat szerezzen és a jobbikos képviselőknek ne kelljen visszamennie a tescoba árufeltöltőnek.
2012. jún. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%

A Jobbik normálisan tud megemlékezni? Ez valami új! Úgy tűnik, nem figyelek eléggé. Csak? Nono. Én nem vagyok jobbikos,mégis megemlékeztem róla. És még jó néhányan és normálisan, mások jogait tiszteletben tartva, de öntudatosan. Úgy hogy ne tessék rémhíreket terjeszteni.

A Fidesz nemcsak ezen a napon ünnepel, hanem minden alkalmat megragad önnön nagyszerűségének önnön imádatára. Tehát ebből a szempontból ez a nap nem különleges.

2012. jún. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Az MSZP még csak részt sem vett a dologban. Miért? Ők nem magyarok?
2012. jún. 9. 07:32
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
mindenkinek más a "normális", azért. nem védem az mszp-t de szerintem se szükséges az embereket ingerelni ilyen eseményekre valo megemlekezessel. van az országnak elég baja ezen kivul is
2012. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%

"Az MSZP még csak részt sem vett a dologban. Miért? Ők nem magyarok?"


Engem nem érdekel Trianon. Most akkor nem vagyok magyar? Pedig többet tudok róla mint bármelyik jobbikos hangember.

2012. jún. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem vagy magyar, hanem olyan magyar vagy amilyenre semmi szükség. Nem vagy hazafi. Tipikus olyan ember akire még véletlenül sem fognak megemlékezni a történelem könyvben. Nem azért mondom hogy rólam megfognak, hanem az ilyen csicskák miatt mint amilyen te is vagy tartunk itt.
2012. jún. 9. 08:39
 7/29 anonim ***** válasza:
18%
Mert a többi párt tagjai bunkók.
2012. jún. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
17%

Én nem dobálózok olyan szavakkal, hogy ki magyar, meg ki nem. Sajnálom hogy ide formálódott az ország: az emberek jelentős része nem csak nem sajnálja a trianont, hanem egyenesen azt mondja: megérdemeltük, mert mi is a nácik oldalára álltunk.

Nem mi vagyunk az egyetlen ország Európában, akinek valamelyik területe határon túl van. Ám mi vesztettünk a legtöbbet. A többiekkel ellentétben nálunk se a kormányok se a nép nagy részének a fejében nem fordul meg akár egy kis lehetősig is az elszakított területek magyarjainak az önrendelkezése. Kutyát sem érdekel. Mindenki el van foglalva a saját problémáival, a többi ember nem érdekli.


Az mszps komcsihuszároktól mégis mit várunk. Azok azóta is az internacionálét üvöltik, és elmúlt két éveznek.


A Jobbikról továbbra is az a véleményem, hogy egy emberközpontú párt, rájuk lehet számítani, remélem sose kell csalódni bennük.

2012. jún. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasz nagyon korrekt! Köszönöm!
2012. jún. 9. 09:11
 10/29 anonim ***** válasza:
98%
Egyet értek vele, hogy ez nagy nemzeti tragédia, de ahelyett , hogy leragadnánk a múltban, inkább tennénk valamit a jövőért.
2012. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!