Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én félek a cigányoktól és...

Ha én félek a cigányoktól és ezért utálom őket akkor rasszista vagyok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 14:10
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszú hosszú évekig a vendéglátóiparban dolgoztam,mint csapos.Őszintén megmondom amikor cigány társaság érkezett szórakozni,akkor a gyomrom összerándult, ami nem véletlen volt.Elég volt csak egy félrenézés,vagy egy szó,hogy kitörjön a verekedés a cigányok és a magyarok közt.Itt megjegyzem,soha nem a magyarok kezdeményeztek,soha.Ezek mindig találtak valami okot indokot ami verekedésbe torkollott.Szóval én sem szeretem őket,és lesza@om,hogy minek neveznek.Ha rasszista vagyok,hát legyek.
2012. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rasszista, mert amit itt megengednek magukkal a hatóságok hallgatólagos közreműködésével az már tényleg sok. Normálisabb országokban a rendőrség tesz is valamit, de itt még téged büntetnek meg ha megvéded magad, vagy ha teszel valamit. És nem elég, hogy a mi adóinkból vannak fenntartva (milyen jogon?!) még ők terrorizálnak minket, és a törvény is mellettük áll. Akkor csodálkoznak, ha sokan utálják őket?
2012. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Persze aztán ha van pofád megvédeni magad, amellett hogy Téged hurcolnak meg, a "Der Spiegel" és egyéb nívós lapok azonnal teleharsogják európát, hogy mekkora rasszista nép vagyunk, akiket végre rendre kellene tanítani!

A Der Spiegel viszont azt véletlenül elfelejti megírni, hogy hány idős egyedülálló ember él rettegésben, mert gátlástalanul kifosztják, és ha szerencséje van, nem késelik meg!

2012. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy rasszista csak félsz tőlük ennyi. Másképp reagálnak a körülöttük lévő eseményekre. A csoporton belüli folyamatos " megmutatomkiafaszagyerek " szellem erősen befolyásolja a jellemük fejlődését vagy inkább fejletlenségét...

De ebből az emberek többsége kinövi magát mások nem.


Ökörköri

2012. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim válasza:
100%
Nem kell azzal törődni, ki mit gondol. A rasszizmus életet menthet.
2012. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Rájöttem az élet egy nagy igazságára:

Ha megver egy csapat cigány, ha kirabol egy csapat cigány, ha betör hozzád egy csapat cigány, stb. (A "csapat" szó nem véletlen, mert ezek a r*hadékok olyan gyávák, hogy egyedül soha nem mernek jönni.) Nos, aki a fent említett esetek valamelyikét elszenvedte, és emiatt rühelli a cigányokat mindenképpen rasszistának fog számítani. Mert hiába mondja egy ember hogy "nem vagyok rasszista", a közvélemény szemében úgyis egy m*cskos r*hadt tetű náci lesz. És ezt le kell sz*rni.

Nekem is van néhány becsületes(!!!) cigány ismerősöm, őket mindennél jobban tisztelem.

De azokat a gyökereket akik az élő fába is belekötnek, embereket ölnek, nőket erőszakolnak, rabolnak, őket lelkiismeret furdalás nélkül vagonokra pakolnám és kiirtanám. És most lehet rasszistázni engem.

2012. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
SIEG HIEL! SIEG HIEL!
2012. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
:D
2012. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Utolsó kettő, a hozzátok hasonló barmok miatt nem lehet értelmesen foglalkozni a témával, mert a liberálisok részéről egyből jön a lehurrogás, hogy nácik vagyunk.


Meg amúgy sem értem, hogy jön ide a Sieg Heil, szó nem volt ilyesmiről, ennyi erővel irkálhatnátok Ave Caesart is, azzal legalább senkinek nem ártotok...

2012. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
a cigányok szerintem olyanok mint a velociraptor nevű dinoszaurusz egyedül nem ér sokat mert kicsi de ha csapatba van halálos fegyver
2012. júl. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!