Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogyha valaki...

Miért van az, hogyha valaki kritizálja a fideszt és nem támogatja őket, akkor ők, a fideszesek szemében biztosan balliberálisak? Az ország több mint 80% akkor balliberális?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 15:05
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

"Tisztában vagy vele, hogy azért vetnek ki ennyi adót, mert az egykulcsos adó miatt rohadt sok pénzt kell kifizeti a gazdagoknak? Rosszabbul jár az ország az egykulcsossal, mint az MSZP-féle többkulcsossal. Az MSZP-vel nem a gazdaságpolitikájuk volt a hiba, hanem hogy loptak csaltak hazudtak (annyira azért nem, mint a fidesz maffia - a fidesz profi szervezett bűnözők, az mszp kisstílű tolvajok)"


Gazdagok és gyermekesek. Persze nem a romák, ők nem adóznak a segélyből, amiből egyesek szerint itt jól élnek.

2012. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Különben aki 200 ezret keres az már gazdag?
2012. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Akkor higgyük azt, hogy a fidesz jó. Mindenki látja a szemétől, hogy ez nem igaz, de a fideszesekkel nem éri meg vitázni, mert szerintük ez hazugság.
2012. júl. 18. 17:29
 34/42 A kérdező kommentje:
Hagyjuk azt is figyelmen kívül, hogy az adatok szerint nincs javulás vagy éppen romlik a helyzet. ÉS azt is, hogy fidesz sorra kapja a pofont önmagától a volt kijelentései miatt.
2012. júl. 18. 17:31
 35/42 A kérdező kommentje:
2012. júl. 18. 17:32
 36/42 A kérdező kommentje:

"- Te most komolyan rendőrállamot vártál? "


Tehát ha jobb a biztonság akkor rendőrállam van? De legalább ne romlott volna az elmúlt 2 évben a közbiztonság.

2012. júl. 18. 17:34
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
A 220 körül keresők minimális összeggel keresnek többet, de akik havi egymillió körül keresnek, azoknak nagyon sokat. Miközben a minimálbéresek jóval kevesebbet visznek haza és az élelmiszer árak nőttek. Amúgy a 220 körül keresők is rosszabbul járnak a fidesszel, mert az adók miatt szarabbul jönnek ki még így is.
2012. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

"de akik havi egymillió körül keresnek, azoknak nagyon sokat. "


Orbán havi nettó 500E-rel kap többet.

2012. júl. 18. 17:43
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

én rendszeresen megkapom hogy "kommunista" vagyok csak azért mert felakasztanám az orbán-matolcsy duót


lényegtelen tény hogy a kummunizmus egyetlen egy mondatával sem tudok azonosulni de kommunista vagyok (a fideszesek szerint)


aki 200 ezret keres az is rosszabbul jár csak neki nem tűnik fel a különbség mert a fizetése 0.5-1% ával kap kevesebbet

de aki minimálbért kap annak az a pl 1-2000 forint 2 napi kaja

2012. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Kedves 47%-os fideszes barátunk, felteszek neked egy kérdést, amin örülnék ha elgondolkodnál egy kicsit. Vajon, ha Gyurcsány tenné ugyan ezeket a lépéseket mégis mi lenne a véleményed? Rá szavaznál 2014-ben is? Esetleg pocskondiáznád a kormányzást velünk együtt? Mert a sz@r, sz@r marad, akárhogy magyarázzuk. És képzeld nem vagyok kommunista, kapitalista vagyok és nem MSZP-s.
2012. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!