Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogyha valaki...

Miért van az, hogyha valaki kritizálja a fideszt és nem támogatja őket, akkor ők, a fideszesek szemében biztosan balliberálisak? Az ország több mint 80% akkor balliberális?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 15:05
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnak jobbat kitalálni. Engem nem zavar, mert a fideszesek az igazi hazaáruló bolsevik kommunisták. Ügynöktörvény szavazás.
2012. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
8%
Azért, mert az ellenzék által kiadott balliberális betanult szöveget szajkózzák. Nincs önálló gondolatuk.
2012. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

"Azért, mert az ellenzék által kiadott balliberális betanult szöveget szajkózzák. Nincs önálló gondolatuk."


Ne legyünk már ennyire elvakultak. Ki az aki állandóan balliberálosozik? A fidesz. HA bármi van akkor az csak az ő kitalációjuk. Úgy elhiszitek amit a fidesz mond, hogy az már fáj. Itt tényleg mindenki elhiszi amit a balosok mondanak. Sőt azt legjobban a Jobbik mi??


Az nem lehet, hogy igazuk van, mert mindenki látja a szemétől mit művel a fidesz. Egyedül csak ti fideszesek nem láttok a szemetektől. Kérdem én. Orbán nem hazudott? De. Orbán nem azt műveli ami ellen tiltakozott még pár éve? DE. Betartja azt amit a választási ígéreteikben mondtak? Nem.


Vannak olyan elvakultak is akik még át se akarnak látni a fideszes. Simán elhiszik pl a nemzeti konzultációt.


Ha valaki számon kérik rajta, hogy miért hazudtak, annyi a válasz, hogy ők nem hazudtak és valaki másra próbálják hárítani akár a megszorításokat is.

2012. júl. 18. 15:20
 4/42 A kérdező kommentje:

Ezek szerint 2 fajta média van. A fideszes ami az igazat mondja és a balliberális ami folyamatosan hazudik, hogy ócsárolja a kormányt.


Ezt már csak az a fideszes hiszi el aki nem lát a szemétől és mindig megpróbálja kimagyarázni a fideszt még akkor is ha nyilvánvalóan látszik mit csinál/csinált.

2012. júl. 18. 15:24
 5/42 A kérdező kommentje:
ÉS tudod mi a legjobb? Orbán szerint nincs megszorítás. Ezt te komolyan elhiszed??? Mert ha igen akkor komoly gondok vannak nálad.
2012. júl. 18. 15:27
 6/42 anonim ***** válasza:
83%
Igen, az a legjobb, hogy folyamatosan azt hajtogatja, hogy nőttek a bérek, nőttek a bérek, pörög a gazdaság... úgy tűnik csak a fideszesek élnek jobban, mert mások az ellenkezőjéről panaszkodnak.
2012. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
0%
Hol is hazudtak a választási ígéretekkel szemben?
2012. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

A fideszeseknek szelektív a memóriájuk vagy mi? Rémlik még azonnali nagyarányú adócsökkentés? Helyette huszon akárhány új adó. Mindenre van itt pénz, csak azok a mocskos kommunisták mindent ellopnak. Akkor most még sincs pénz vagy a Fidesz is lop? Arról nem beszélve, hogy mást kommunikálnak külföldön, és itthon, erre még büszkék is, ugye a "pávatánc" stratégia. Az IMF dologról már nem is beszélve. Az egykulcsosról is hazudott, konkrétan maga Orbán Viktor. Ő meggyőződésesen támogatta a több kulcsot. Találtam egy kis gyűjteményt, itt szebben össze vannak foglalva a füllentései.


[link]

2012. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: viccelsz? sikeres gazdasági programjuk van, úgy fellendítik a gazdaságot, hogy csuhaj, emelik a béreket, csökkentik az adókat, miközben még a hiteleket is visszafizetik, soha többet nem vesznek fel újakat. Szerinted ez így történt?
2012. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

"Igen, az a legjobb, hogy folyamatosan azt hajtogatja, hogy nőttek a bérek, nőttek a bérek, pörög a gazdaság... úgy tűnik csak a fideszesek élnek jobban, mert mások az ellenkezőjéről panaszkodnak."


A gazdaság rosszabb, idén már megint recesszióba került, az államadósság idén ismét csúcsot döntött, a bérek reálértéke csökkent, illetve a nettó értéke nőtt a jól keresőknél. ÉS tudod mi a legrosszabb? Hogy elhiszed mert ők ezt mondják, miközben az adatok teljesen mást mutatnak.


Vagy az is kérdés, hogy hol nőt a gazdaság/bevétel. A fidesz közeli cégekben nőt. LSD Orbán apja, Simicska.


"Hol is hazudtak a választási ígéretekkel szemben?"

PL nem lesznek megszorítások, miközben pont azok vannak íratlan mennyiségben. Persze Orbán teljesen más néven nevezi.

2 hét alatt rendbe tesszük a közbiztonságot. Közben az elmúlt 2 évben nőttek a betörések száma.

Kisebb kormányzatot hoz létre, kevesebb emberrel. Az már tavaly túlnőtte az előző kormányét és azóta is csak nő.


És az egyik legjobb: megvédjük a magánnyugdíjpénztárakat. Miként?

Nem fognak hiteleket felvenni. Most is azt csinálják csak eddig nem IMF hitelt használtak. JA bocs, de mégis. Pedig mit is mondott Orbán? HA az IMF jön én megyek. Úgy látszik még a magának adott ígéretet se tartja be.

STB


AKI AZT ÁLLÍTJA, HOGY JOBB LETT AZ ORSZÁG AKKOR AZ TÉNYLEG MATOLCSY TÜNDÉRESÉLYÉBEN ÉL.


Vagy miért vesztette el a fidesz a választóinak több mint felét és miért ment le Orbán népszerűsége soha nem látott szintre? Már Mesterházy Is megelőzte.

Egyedül csak a fidesz látja a javulást. Nekem sok ismerősöm volt aki a fideszt támogatta még 2 éve, de azóta ők is mind szidják. Én mondtam nekik, hogy hazudnak, de ők mind hülyének állítottak be, hogy azt mondom mit a többi párt. Aztán láss csodát mára belátták, hogy igazat mondtam.

2012. júl. 18. 15:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!