Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok. Gondolom erre is...

Liberálisok. Gondolom erre is van magyarázat? De micsoda?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem nem a szolárium barnát látjuk a képen.



2012. júl. 21. 14:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
86%
Horák Nóra gyilkosa magyar volt. Nacionalisták, meg tudnátok ezt magyarázni?
2012. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Biztos,hogy nem a cigányok ölték meg Horák Nórit?Ez nem a kurocinforól származik.Érdemes a videó alatt a hozzászólásokat is megnézni,van köztük jó pár értelmes.


http://www.youtube.com/watch?v=yXuHjEX7QVY

2012. júl. 21. 15:47
 13/33 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagyok liberális, de ezt a kérdést a fajvédőknek (cigány védőknek elsősorban) kellett volna feltenni.
2012. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: a cigány az nem egy faj
2012. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Jogos.Mint ahogy nem is egy kisebbség,ugyan is a kisebbségben élőknek valahol a világon van egy országa.Így a helyes megnevezés,etnikum.
2012. júl. 21. 16:00
 16/33 anonim ***** válasza:
53%

"utolsó: a cigány az nem egy faj"


Az olyan cigányokat, mint az a kettő a linkben, én nem párosítom az emberi fajjal.

2012. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Akkor a kurdok se kisebbség?Nekik sincs országuk.
2012. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

"Biztos,hogy nem a cigányok ölték meg Horák Nórit?Ez nem a kurocinforól származik.Érdemes a videó alatt a hozzászólásokat is megnézni,van köztük jó pár értelmes. "


Nem Horák Nóri, hanem Nóra, ne degradáljuk le ilyen becézgetésekkel a dolgot. A gyilkosának pedig vörös szakálla és FEHÉR bőre volt. Ez pedig számos médium írta nem pedig noname kommentelők valami videócska alatt.

2012. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Tessék. Erre mi a magyarázatotok, nacionalisták?

2012. júl. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Az a problémám nekem is, hogy egyik erőszakos bűncselekménynek sincsen köze ahhoz, hogy milyen rasszhoz tartozik az elkövető. Ha valaki bűnözőnek szocializálódik, akkor bűnöző lesz függetlenül attól, hogy valamilyen kisebbséghez tartozik e vagy sem. Belinkelsz egy képet két cigány bűnelkövetőről, én meg százat tudnék fehérbőrűről, valószínűleg magyarok is lennének köztük. Nincs mit megmagyarázni. Nem azért lesz valaki bűnöző, mert cigány.
2012. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!