Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok. Gondolom erre is...

Liberálisok. Gondolom erre is van magyarázat? De micsoda?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem nem a szolárium barnát látjuk a képen.



2012. júl. 21. 14:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi, de a liberalizmus miért egyenlő azzal, hogy nincs cigánybűnözés? (illetve tagadják). Persze hogy van, DE NEM csak az van, és nincs kiemelt helye a többi között.


Nem számít, milyen ember valaki, ha gyilkol, erőszakoskodik, zsarol, rabol, stb. akkor bűnhődjön meg! Liberális vagyok. Akkor mi is itt a probléma?

2012. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Semmilyen probléma nincs,pusztán a magukat liberálisnak mondókhoz szólt a kérdés,elsősorban.Nem sértettem meg őket,nem mondtam róluk véleményt.Kérdeztem,ennyi!!!
2012. júl. 21. 21:37
 33/33 anonim ***** válasza:

"a magukat liberálisnak mondókhoz szólt a kérdés,elsősorban"


ez az amit nem értek... szerinted a liberálisok tagadják, hogy van cigánybűnözés? vagy a liberálisok a hatalmas cigányvédők, vagy mi? nem értem, hogy jön össze a két dolog, ennyi

2012. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!