Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan aki tizenéves...

Van itt olyan aki tizenéves korában náci volt? Mostanra milyen ideológiát követ?

Figyelt kérdés
Nem átvitt értelemben értem hogy cigányozott stb. hanem hogy szószerint a hitleri nácizmust követte tisztelte a fűhrert Németországot Berlint stb. és szívesen hordott akár titokban horogkeresztet.

2012. júl. 24. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Aki tizenéves korában náci volt, az mostanra a 80-as évei végét járja, már ha még él. De biztos, hogy nem ezen a fórumon tölti nyugdíjas éveit.
2012. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Én régen hallgattam Divizió88-at -12-14 évesen-, de mára már elhagytam minden ilyen idióta eszmét... Az aranyközéputat választottam, ahol megértem mindkét oldalt. Nem ők tehetnek róla, hogy mindenféle hülye ideológiákkal átmosták az agyukat. Nem ők tehetnek arról, hogy a háttérben meghúzódó háttérhatalom a két oldalt folyamatosan egymásnak ugrasztja, ezzel is elterelve az agymosott emberek figyelmét önmagukról, és más fontosabb dolgokról.

Ez az egész demokrácia is csak a háttérhatalom szüleménye. Oszd meg és uralkodj, szerintem mindenki hallotta már ezt a mondást. Akkor min csodálkozunk hogy szarban az ország? Mikor nem azok ellen harcolunk akik szétszedik a hazánkat, hanem egymás ellen...

Nem hiszek ebben az egész bábszínházban, ami elhiteti az emberekkel hogy van választásuk. Közben meg mindenki tudja, hogy mindig MINDEN időben, a pénz diktált, és annál van/volt a hatalom akinél a pénz is. Tehát a politikusoktól hiába várunk megváltást, ők csak a pénzel rendelkező hatalmakat szolgálják ki. Ennyi!

Talán még elmegyek szavazni 2014-ben a Jobbikra, de már bennük is egyre kevésbé bízom, mert igaz sok nemzetszerető hazafi van benne, de őket azt is csak figyelemelterelés végett hozták létre. Hogy a hazafiak elhiggyék, hogy általuk megmenekülhet a nemzet, ezzel is elterelve a lázadozásokat... Szóval szépen le vannak kötve az emberek, és észre sem veszik hogy valójában nem is szabadok ebben a rabszolgarendszerben...

Aki pedig ezeken az információkon nevet, annak több tanulni valója van mint bárki másnak!

2012. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 38 évesen lettem náci, és elég nehezen tudom elképzelni, hogy valaki tíz évesen zsidókat, cigányokat irtson.
2012. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hosszú válaszolónak igaza van, én is kezdek rájönni valami egészen más eszmére, amit csak azok tudnak akik a dolgok mögé látnak és nem egyik meg másik oldalt hibáztatják, azért, hogy itt tart az ország.
2012. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pro Patria ***** válasza:

A kérdés leírása rám nem egészen illik, sosem éltettem Hitlert, nem voltam a náci Németország csodálója (persze, hadiesemények terén igen, és ma is), és sosem akartam újra befűteni a kemencéket.

De volt nekem is egy nagymagyarországos korszakom (13-14 éves korom környékén), ami mérséklődött egy barátom mellett túlzott toleranciára és megértésre, majd a különböző napi események hatására vissza"radikalizálódtam" valamelyest.

Most leginkább konzervatív, jobboldali személynek tartom magam, az évek során ez alakult ki bennem.

Egy példával bemutatva: nem gondolom azt, mint gyerekként, hogy "mindent vissza", de olyan túlzott liberális sem vagyok, hogy "most már hagyjuk az egészet úgy, ahogy van, legyenek vele boldogok, mi meg építjük azt, ami megmaradt".

A kettő között állok: visszakövetelem, ami visszajár, de hagyom, ami nem jogos.

2012. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!