Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek valaha visszakapju...

Szerintetek valaha visszakapjuk a Trianonban elcsatolt területeket?

Figyelt kérdés
Elég népszerű ez a téma, hogy újra eggyesíteni kell Magyarországot. Ennek mennyi az esélye? Úgy értem hogy mára a Magyarországtól elvett területek 95%-án nem magyarok laknak. Hadi konfliktusról is beszélnek de szerintem ez az EU és a NATO korlátozásai miatt teljesen lehetetlen. Szerintetek mi lenne a jó megoldás?
2012. júl. 29. 19:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Hogy lehet ilyen marhaságot kérdezni?
2012. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
Aki hülye azt mondja hogy nem, aki méghülyébb az azt mondja hogy igen, aki meg nem hülye az aszt mondja, hogy a magyar többségű területeket vissza tudnánk szerezni, de ahhoz azt kéne hogy itt jelentősen jobb legyen az életszínvonal.
2012. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
SEMMI
2012. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
aZ únió lesz. mellesleg ott is sok munkanélküli szegény ember van, csak mégnagyobb lenne a szegénység. Ki adna nekiknyugdíjat ? Csórók ők is !.
2012. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

Magyarországtól elvett területek 95%-án nem magyarok laknak.


Kérdező, ostoba vagy!!!!!

Szlovákiában fél millió magyar van.

Erdélyben úgy 1,2 millió

Vajdaság úgy 300.000-400.000

Kárpátalja 100.000-250.000

őrvidéken elég kevesen, de ott nem is voltak sokan.

Horvátországban is vannak magyarok, kevés bár élveznek előnyöket!

Amúgy Trianonban elcsatolt területek visszakapása igenis lehetséges, lehet hogy nem az egész, de egy része igen.

Ha sikerülne megfordítani a népességcsökkenést, mind idehaza mind a elcsatolt területeken, elég sokat változna az arányok.

Persze ehhez sok év kell, és ugye mivel háborút akarnak Iránnal, nos örüljünk majd hogy nem repkednek felettünk atombombák.

Majd persze mehetünk a NATO-val Iránba is, na meg talán Kínába, és Oroszországba, de lehet hogy a demokráciát elvisszük Szaúd-Arábiába is.

2012. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

"Magyarországtól elvett területek 95%-án nem magyarok laknak. "


A kérdező jól fogalmazott csak egyesek nem értették meg!


Valóban 95%-on többségében már nem magyar lakik! Területileg talán és maximum 5%-a a Nagy Magyarországi területeknek ahol a magyarok többségként élnek!

És pont ezért nem kapjuk meg a teljes szlovák, román,horvát, szlovén stb területeket és a részterületeket ukránoktól szerbektől stb.


De ugye Nagy Magyarország matricával rohangál mindenki...

2012. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
én a bécsi döntésekkel ki lennék békülve. amúgy meg nem látok semmi esélyt még a magyarlakta területek visszaszerzésére sem.
2012. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
Én Európai matricával járkálok, mert én hiszek a kalandozó nagy Magyarországban. Csatoljuk ide az összeset, nem is kell más ország a világon.
2012. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

Én csak azt mondom hogy a magyar nép igen csak ostoba lett.

Mikor volt a rendszerváltást váltunk egy jobb világot, aztán mi lett?

Rosszabb!

Ez is diktatúra, a Fidesz és az MSZP diktatúrája!

És ők miattuk fog az ország tönkremenni, megsemmisülni.

2012. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%

Én inkább egy újabb uniót vagy szövetségi köztársaságot támogatnék mint ami az Osztrák-Magyar birodalom idején volt.


Magyarország-Ausztria-Horvátország-Szlovénia-Szlovákia.

És pár elcsatolt terület.

2012. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!