Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek valaha visszakapju...

Szerintetek valaha visszakapjuk a Trianonban elcsatolt területeket?

Figyelt kérdés
Elég népszerű ez a téma, hogy újra eggyesíteni kell Magyarországot. Ennek mennyi az esélye? Úgy értem hogy mára a Magyarországtól elvett területek 95%-án nem magyarok laknak. Hadi konfliktusról is beszélnek de szerintem ez az EU és a NATO korlátozásai miatt teljesen lehetetlen. Szerintetek mi lenne a jó megoldás?
2012. júl. 29. 19:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
természetes lehetséges hiszen minden lehetséges viszont a következő pár évben biztos nem ahhoz sok dolog kéne ami jelenleg nincsen meg.
2012. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
37%

20.10!


Ausztria nem állna már le velünk.


Szlovákiából meg csak Dél-Szlovákia


Ami szerintem lehetséges:

Magyarország-Kárpátalja-Horvátország-Vajdaság-Erdély-Bosznia-Hercegovina-Szlovénia-Montenegró

2012. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%
Igen, nagy valószínűséggel vissza.
2012. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

,,Aki hülye azt mondja hogy nem, aki méghülyébb az azt mondja hogy igen, aki meg nem hülye az aszt mondja, hogy a magyar többségű területeket vissza tudnánk szerezni, de ahhoz azt kéne hogy itt jelentősen jobb legyen az életszínvonal.,,


B+! Nem lepontozni kell, hanem megcáfolni amit írok! A gyengébbek kedvéért: a magyar lakta területek alatt a magyar többségű területeket értem. (Dél-Szlovákia, Székelyföld, a Vajdaság egy része, stb.) És ezeket is csak akkor lenne értelme visszaszerezni (mondjuk népszavazással) ha jelentősen jobb lenne az életszínvonal mint a környező országokban.

2012. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%

"Ami szerintem lehetséges:

Magyarország-Kárpátalja-Horvátország-Vajdaság-Erdély-Bosznia"


Ja, mekkora poén lenne egy unió Boszniával ahol egyetlen magyar sem él jóformán, pláne nem kisebbségi szinten.

2012. júl. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%

Előbb vagy utóbb mindenképp felül kell vizsgálni ezt az aljas,gyáva döntést.Visszacsatolások nem hiszem,hogy lesznek viszont kártérítés igen.


[link]

2012. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

,,De ugye Nagy Magyarország matricával rohangál mindenki..."


Az egy jelképes dolog. Szerinted hogy nézne ki, ha mindenki a maga által elképzelt határokat rajzolgatná le és azt rakosgatná ki? :)

2012. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
32%
nem
2012. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%

04.18!!


Ha nem vennéd észre az akkori Osztrák-Magyar-Monarchiában is ott volt Bosznia úgy, hogy szinte semmi magyar és semmi német lakossága nincs.

2012. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
88%
#21: És ez volt az egyik kiváltó oka Ferenc Ferdinánd trónörökös meggyilkolásának, ami pedig az I. VH látszólagos kiváltó ürügyéül szolgált...
2012. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!