Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mikor jön el az...

Szerintetek mikor jön el az hogy a cigányok többségben lesznek az országban?

Figyelt kérdés

Ha ez bekövetkezik mindennapos lesz a magyarok elleni rasszista okból elkövetett agresszió?

A liberális tolerancia lesz a magyarság veszte?



2012. aug. 2. 14:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogok fegyvert, akkor lehet.
2012. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Magyarországon, de Európában szerte hadat üzennek lassan a cigányoknak, mert egyre lehetetlenebb a békés együttélés, köszönhetően a politikusoknak. Szerintem egy háborút nem feltétlenül fegyverekkel kell elképzelni, hiszen a pénzmegvonás, az ellehetetlenítés, ultimátum, hogy vagy beilleszkednek, tanulnak és dolgoznak, vagy nincs más lehetőség bőven elég lesz kezdésnek.
2012. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Dick Esmen ***** válasza:
Soha.
2012. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ilyen soha nem lesz, mert egy kér ilyen Bándy Kata féle gyilkosság és remélhetőleg elszakad a húr! Ha meg nem akkor tűztem Horvátországba a Fiumei magyar kisebbséghez!
2012. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy rengeteg ilyen Bándy Kata féle ügy van, hetente több ilyen gyilkosság történik, csak az nem kap nyilvánosságot a tv-ben. És pont emiatt az emberek egy jó nagy része nem tudja, hogy valójában hol tart már most a cigánybűnözés.. és amíg a fidesz lesz, nem is lesz ez másképp
2012. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem kell beskatulyázni az összes cigányt ezen esetek miatt!!!Ez pont olyan,hogy pl. a biztonsági őröket is beskatulyázzák,hogy ők bunkók...,és egy kalap alá veszik az összeset,hogy mind az.Pedig ez sem igaz,csak szívunk pár agyatlan,bunkó biztonsági miatt,és ezáltal az értelmes,normális biztonsági is meg van bélyegezve....,remélem értitek mire akarok kilyukadni..
2012. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Ha a Jobbik kormányozna minden ilyen gyilkosságot kiírnának, még hozzá kimondanák, hogy a cigány megölte a magyart, de most érdekes módon csak a fordítottja van a tv-ben...nem is tudom, mi köze lehet ehhez a Fidesznek és az MSZP-nek...A Jobbik már rég megoldotta volna!



Meddig tűrjük még??? :O :/

2012. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
16-os. A cigányokról nem csak egy hülye kialakult sztereotípia létezik, mint hogy az összes biztonsági őr vagy testépítő bunkó. A cigányok olyanok valóban, mint mondják...
2012. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ikszdéééé...,figyu,én biztonsági vagyok egy boltban(Bp.) és van az ott dolgozók között cigány csaj és srác is(persze a fehérek mellett)....,nem előitéletekkel közelítettem feléjük,és képzeld abszolút normálisak!Hajtank mint az állat a munkában,jól kijönnek mindenkivel és szeretik is őket.Ugyan olyanok,mint bármelyikünk,ezért mondom,hogy nem kell beskatulyázni senkit a származása miatt!Most csak azért utáljam őket mert cigányok??Ugyan már....
2012. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Sok helyen jelenleg is kezelhetetlen a számuk, és hobbiból vadásznak a magyarra.

Szerintem 10-20 év múlva vállalhatatlan lesz a tömegük, és szükség lesz a napalmra.

2012. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!