Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mikor jön el az...

Szerintetek mikor jön el az hogy a cigányok többségben lesznek az országban?

Figyelt kérdés

Ha ez bekövetkezik mindennapos lesz a magyarok elleni rasszista okból elkövetett agresszió?

A liberális tolerancia lesz a magyarság veszte?



2012. aug. 2. 14:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Az elmúlt években – országosan – jelentősen megnőttek a gyermekkorúak által elkövetett bűncselekmények. 2011 októberében Nádudvaron például két 13 éves cigánybűnöző gereblyével félholtra vert és meglopott egy 81 éves nénit, miután az idős asszony gyümölcsöt adott nekik a kertjéből."


Kis hírmorzsa. Ha a cigányok száma tovább nő, és tovább fog, akkor ezek az esetek heti rendszerességűek lesznek.

2012. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas már ez a "beskatulyázzák a cigányokat" szöveg. Az emberek a tapasztalataik alapján skatulyáznak. Ezzel az erővel simogassál krokodilokat is, mert százból egy nem fogja azonnal leharapni azonnal a karodat. A nácik között is voltak rendes emberek, meg a kannibálok között is, mégis általánosítanak. Ez ennyire egyszerű.
2012. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
jelenleg ott tartunk hogy a jelenlegi 6-10 évesek közt már többségben vannak tehát 30-50 év múlva többségben lesznek
2012. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
hihetetlen én kb12 éve jártam általánosba, akkor osztályban volt 1 cigány. Most ugyanebben az iskolában az arány 30 főből fele cigány a többi meg felveszi az ők stílusát ... az erősebbet követik ... Én el se tudtam ezt képzelni, de most már látom is ...
2012. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
43%
Nem lesznek többségben, mert addigra jön a Jobbik és megtisztítja az országot a cigányfertőzéstől.
2012. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
64%
Aki védi a cigányokat, az nyugodtan kenje be magát sza rral és költözzön hozzájuk. Én a magam részéről az összeset rühellem, egybe gyűjteném őket és egy szép kis atombombát dobatnék rájuk. Dögöljön ki az összes! Nem kérek megjegyzést, de ez az én véleményem. Az utcánkba lakik 2 cigánycsalád, először keménykedtek, de mikor a szomszédok meg mi is megtanítottuk nekik hol vannak, mindjárt befogták a pofájukat.
2012. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Jelenleg az országban az újszülötteknek csak 1/5-e roma,

de Észak-Kelet Magyarországon lassan a felük. Ha csak nem lesz egy hatalmas (több milliós) kivándorlási hullám a magyarság körében, akkor ebben az évszázadban még nem lesznek többségben.

De a jövő valószínű, hogy a dél-afrikai, a brazíliai vagy a new orleansi (Louisiana) helyzethez lesz hasonló, tehát a fehérek védett városi övezetekbe menekülnek, a külvárosok és a falvak pedig elcigányosodnak.

2012. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!