Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Szegedi Csanád...

Szerintetek Szegedi Csanád 2014-ben kire fog szavazni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 16:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Első: Izraelt vagy Magyarországot árulta el Szegedi?
2012. aug. 10. 16:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Fideszre.
2012. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországot árulta el, és szerintem 2014-ben már Izráelben fog élni.
2012. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Szegény szerencsétlen Szegedi. Az, hogy most vezekel amiért eddig folyton önmagát köpte szembe, nem jelenti azt,hogy már nem szereti Magyarországot. Nem hiszem, hogy a valóságban léteznének Anakin Skywalkerek akik egyszer csak átállnak a sötét oldalra.
2012. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy anyai nagymamája zsidó... 1/4 zsidó és 3/4 magyar (és ha a nagymamája is csak részben volt zsidó, akkor ez az arány még nagyobb) és ezt nem értem, hogy miért baj. Magyarországot árulta el.
2012. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Senkire annál értelmesebb ember még ha egy csaló is...


"Izraelbe" ez tetszett :D

2012. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát ha a jobbik soraiból ilyen gyorsan eljutott a rabbiig, akkor valszeg 2014-ben már izrael első emberei között lesz
2012. aug. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem hinném hogy a Jobbikra.Eléggé kicsesztek egymással. :)Szerintem inkább a családját árulta el.A nagyija most "büszke" lehet rá.
2012. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Jobbikra. Egyszerűen lelepleződött, de nem ő, hanem a Jobbik, ezért új szerepet osztottak neki. De a Jobbik a Szegedi félék nagy műve.

Elhiszitek, hogy egy ilyen szervezetben ne tűnne fel az, hogy valaki ilyen származású, pont akkor, amikor az egyik legkiemeltebb pozícióra jelölik? Nyilván vannak olyan kulcspozíciók a szervezetben, amelyet a Jobbikot irányító erők teljesen a saját ellenőrzésük alatt akarnak tartani, ilyen Szegedi pozíciója is. Érdemes utánanézni, hogy milyen előélete vana másik két EU képviselőnek, Morvai Krisztinának és Kovács Bélának.

2012. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!