Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem zavar ez a hatalma...

Titeket nem zavar ez a hatalmas pofátlanság?

Figyelt kérdés

Nem zavar, hogy azok ajvékolnak a magyarországi ""'antiszemitizmus""" miatt, akik rasszista módon kirekesztik azokat, akik nem a saját fajtájukból való? Meddig tűrjük még ezt az égbe kiáltó pofátlanságot? Mikor ébredtek már fel végre?


http://www.youtube.com/watch?v=Xbk6yRFNkn0


2012. aug. 17. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Az a helyzet, hogy ezen az oldalon kérdezni kellene - a kampányolásra/gyűlölködésre van pár másik website.
2012. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Úgy látom valakit igen csak megcsapott a borgőz ma reggel is...
2012. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
58%
Szégyelld magad! Azért jajvékolnak, mert nem szabadna rasszizmusnak lennie sehol. ugyan úgy ember mint te vagy én sem ő sem én nem külömbözünk semmitől. Az értékrendje mindenkinek változó...és ez nem is baj...És igen is mindent meg tudnak csinálni ugyan úgy mint te, azzal a külömbséggel, hogy ha elmegy állásinterjúra, már az ajtóban közlik vele hogy betelt az állás, holott nem is....ennyit erről...A segélyről meg csak annyit, hogy ha te kerülnél ilyen helyzetbe akkor megnézném, hogy inkább éhen halsz e vagy bemész a hivatalba segítséget kérni...
2012. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem tetszik a videó. Azt látom, az ember ember tud maradni, hiába manipulálják vagy erőszakolják, hogy gyűlölni kell valakit. A felvilágosult emberek, akik nem általánosítanak, és nem mennek birka mód az ideológiák után, hanem a szívükre hallgatnak, úttörők. Az egész riportnak az a mondanivalója, hogy mennyire ostoba dolog egy népet gyűlölni. Nem lehet vezényszóra. (még Vona vezényszavára se!)
2012. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És valóban, a rasszizmus értelmetlen. Ugyanaz a szituáció, mint Rómeó és Júliában, csak a családot az egész nép helyettesíti. A mű végén a szerelmes pár meg fog halni, és csak ekkor a király véget vet az értelmetlen viszálynak, ami mai világban a rasszizmus.
2012. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dick Esmen ***** válasza:
52%
Nem,mert a világ "legrasszistább népe" ugyanis maga az emberi faj.
2012. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Ez a riport egyszeruen HAZUGSAG.

1. A baj nem az volt, hogy a pasas arab, hanem az, hogy nos es ket gyereke van, mikozben azt hazudta, hogy notlen.

2. A ripostban megszolalo nok aki a nep identitasanak megorzeserol es a vegyes kapcsolatok ELEN beszel, az ARABUL beszel, nem ivritul, a riportban megis zsidonak van inszinualva.

3. Turista csoportok vezetojekent GYAKRAN jarok Izraelbe. Az "utcai ellenorzes" egy bloff.


Igy aztan nem is neztem tovabb.

2012. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja értem! :) Szóval ha felhánytorgatom az igazságot, az már gyűlölködés... :)

Jézus milyen szánalmas! Nem csodálom hogy itt tart az ország meg a világ!

Akkor sok szerencsét a vakok világában! Ha nektek ennyi elég, akkor egészségetekre!

2012. aug. 18. 10:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindenkire normálisan tekintek, amíg ő is normálisan tekint rám. De ha lenéz, ha nem tekint embernek, ha úgy gondolja kirabolhat, sértegethet - akkor senki ne várja el, hogy utána úgy tekintsek rá, mint a többi emberre.
2012. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi kivetni való nincs a fajvédelemben, csak akkor ne papoljanak nekünk az ellenkezőjéről.
2012. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!