Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2014 es választásokon ha...

A 2014 es választásokon ha nem történik valami hatalmas meglepetés, akkor a Jobbik nyerhet a legnagyobbat?

Figyelt kérdés

Még mielőtt menne az okoskodás!


NEM A JOBBIK NYERNÉ MEG, CSAK NYERNÉ A LEGNAGYOBBAT!



Ugyanis!


A mai adatok szerint, és természetesen az előrelátható problémákat alapúlvéve, a bizonytalanos magas számát, és a választási tapasztalatokat "amikor destruktív gazdasági vezetés" közben éri a kormányokat a választás.


Nem várhatóak hatalmas külömbbségek a 3 legnagyobb párt szavazatai között, hiszen a Fidesz lefelé szálló ágban van " ne legyünk elvakultak" a legnagyobbak maradnak, de nem sokkal. Míg a Jobbik és az MSZP fej fej mellett de szerez még szavazatokat. És ott az LMP aki a köszöbön lesz és a Dk akit szintén a küszöbre lehet tenni, illetve valószínűleg a politikai kibrándúltság, behoz még egy kis "küszöb" pártot.


Mi is fog történni?


Lesz a nyertes Fidesz, és lessz a sokszereplős bal ellenzék, akik alig maradnak el a fidesztől.


És lesz a Jobbik aki ha valaki mellé áll egy kérdésben, akár 2/3 ot is jelenthet.

Az az, a Jobbik folyamatosan a mérleg nyelve szerepét adhatja, ami az érdekérvényesítés szempontjából a legjobb.


2012. jan. 17. 08:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
A második a jobbik lesz, de az első marad a fidesz.
2012. jan. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%

Százalékra valószinűleg a Jobbik nyer a legtöbbet majd. Szintén százalékra valószinűleg a Fidesz sokat fog veszíteni, bár még van két év...

Arányokban viszont szerintem az LMP fog sokat veszíteni ezzel a mostani töketlenkedésével, és sajnos a DK fog arányaiban sokat nyerni (persze 1-2%-ot nem nehéz megduplázni).

2012. jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%
A Jobbik ha jól emlékszem 18% körül kapott legutóbb, most 32% -on áll. A Fidesz 54%-ot és most 33%-on. Igen, a Jobbik nyer legtöbbet.
2012. jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
Egyetértek a kérdező elemzésével. Bár nem örülök neki - azt hiszem a nyáron nyitok Bécsben egy bankszámlát, hogy legyen hová utalni a pénzemet, ha így alakul :(
2012. jan. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Lehet így is és úgy is, mert pontosan előre nem lehet még látni.


De a kérdés arra lett kihegyezve, hogy a Jobbik lehet a mérleg nyelve, és ez nagyon valószínű.

2012. jan. 17. 08:55
 6/21 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a Fidesz-MSZP-DK trió fogja a legtöbbet vinni, már csak a neve miatt is, van akinek ez is elég.

A Jobbik szerintem nem fog sokat javítani ez előző eredményén, sőt, lehet, hogy rontani fognak, ha így folytatják és továbbra is zászlókat égetnek. Ha megkomolyodnak, és valami használható ötlettel állnak elő, akkor lehet esélyük, különben szerintem nem sok.

2012. jan. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%

"hiszen a Fidesz lefelé szálló ágban van " ne legyünk elvakultak" a legnagyobbak maradnak, de nem sokkal."


Ebben azért ne nagyon bizakodj, mert csalódás fog érni. Én a Fidesznek egy rendkívül csúfos, minden eddigit felülmúló bukást jósolok.

2012. jan. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

""Egyetértek a kérdező elemzésével. Bár nem örülök neki - azt hiszem a nyáron nyitok Bécsben egy bankszámlát, hogy legyen hová utalni a pénzemet, ha így alakul :(



Köszönöm az egyetértést, ezen az oldalon nem dúskálhatunk a hasonló példákban.



De azt tanácsolom, nevidd a pénzed ki meggondolatlanúl!


Nem kérem hogy légy Jobbikos, de nézd meg mit csinálnak a parlamentbe, mit akarnak, hiszen van közvetítés.

És meglátod hogy nem kell a Jobbiktól tartani, mert tényleg konstruktívak. Van hogy leszídják mind a két pártot , a Fideszt és az MSZP t, de ha az MSZP álláspontját tartják elfogadhatónak akkor oda nyomják a gombot. Trmészetesen politikusok és azért mindg elvállik a teljese értelmezésük, még ha a gombot oda is nyomják.

2012. jan. 17. 09:00
 9/21 A kérdező kommentje:

""Ebben azért ne nagyon bizakodj, mert csalódás fog érni. Én a Fidesznek egy rendkívül csúfos, minden eddigit felülmúló bukást jósolok.



Az egyik nem zárja ki a másikat.

Ugyanis ahol a Fidesz állt, ahoz képest már ma is csúfosat buktak, és a tendenci az hogy még ennél is lejjebb végeznek. De a csúfos kifejezés mellett is meghatározó erő marad ha reálisan gondolkodunk.

2012. jan. 17. 09:04
 10/21 A kérdező kommentje:

""Szerintem a Fidesz-MSZP-DK trió fogja a legtöbbet vinni, már csak a neve miatt is, van akinek ez is elég.

A Jobbik szerintem nem fog sokat javítani ez előző eredményén, sőt, lehet, hogy rontani fognak, ha így folytatják és továbbra is zászlókat égetnek. Ha megkomolyodnak, és valami használható ötlettel állnak elő, akkor lehet esélyük, különben szerintem nem sok.



Van akiknek a radikális politizálás meglepő, de az is csak politika.


Gondolkodj!


Valójában mennyi az esélyünk hogy tényleg kilépjünk az Eu ból? "bár közel sem lenne akkora katasztrófa mint ahogy a balíbek leírják" De ez nem az a vita.


Viszont egy hasonló megnyílvánulás pontosan arra jó, hogy megmutassa az Eu nak, hogy nem mindenhatóak, hogy van egy ország polgárainak is külön véleménye, amit tiszteletben kell tartani, mert nem lesznek szímpatikusak.


Ugyan ezt akarják megvalósítani Bayer Zsótiék, csak nem radikális formában. Megmutatni hogy nem csak mindent elfogadó Eu komform emberekből ez az ország.

2012. jan. 17. 09:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!