Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az antirasszisták miért nem...

Az antirasszisták miért nem költöznek ki egy cigányputriba, hogy kipróbálják a békés egymás mellett élést?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 16:33
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
72%
mert ezt senki sem gondolja komolyan, hogy tényleg odamegy
2009. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
58%
Mert fogalmuk sincs arról milyen egy cigányputri, vagy ők maguk is cigányok, és hisznek a békés egymás mellett élésben!
2009. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem minden cigány él putriban és nem minden cigány bűnözik!
2009. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
71%
de azért nagyon sokan igen és kevés a kivétel (sajnos)
2009. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
49%
A rasszizmus azt mondja, hogy az adott faj MINDEN tagjára ugyanazok a negatív tulajdonságok jellemzőek. Mivel vannak kivételek, ez nem lehet igaz!
2009. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sem volt velük bajom, míg egy év alatt 8X rabolták ki a házam és tesómat kétszer lopták meg és verték meg egy barátomat 2000 forintért, és a buszmegállóba a betonra, tőlem 50 cm-re pisiltette a gyerekét egy nő, amikor 2 méterre füves terület volt, és amíg nem láttam, hogy dobálják a szemetet a kuka mellé, hogy késelték meg a sportolót, és hogy járnak bandákba tömörülve és költöznek be csak úgy önkényesen más hétvégi házaikba hogy vették fel a szocpolt stb... Sorolhatnám. Miskolci vagyok szerintem többet nem kell mondanom. Aki meg nem fogja fel mi történik hazánkban az egy gazdag negyedben lakik ahol nincs roma és nem tudják milyen úgy végig menni az utcán, hogy azt nézd, mikor ütnek le
2009. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen sok cigány látogatja ezt az oldalt, hogy így lepontoznak mindenkit vagy tényleg mindenki antifasiszta, és csak én vagyok fajgyűlölő egyedül?!
2009. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
47%

De most azért mert én nem vagyok putrilakó és jobb helyen van módom lakni, miért kellene kiköltöznöm hozzájuk csak hogy bebizonyítsam nem vagyok raszista?

Nézd, sok más kerületbe se költöznék ki mert nem az én színvonalam, ennyi. Amúgy ha 5 m magas betonkerítés lenne szögesdróttal, oroszlánokkal és fegyveres őrökkel, akkor ott is kipróbálnám.

2009. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
50%
én nem vagyok cigány, mégis lepontoztak, látod ....
2009. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
Én sem vagyok cigány.és a környékünkön is sok cigány él,és tudom milyen a környékünkön lakni.De nem vagyok fajgyűlölő.A politikusoknak kellene tenni valamit azért,hogy betudjanak illeszkedni a társadalomba.60-70 évvel ezelőtt nem volt velük semmi probléma,legfeljebb néha loptak tyúkot,de nem törtek be.nem ütöttek le senkit,csak a sok segéllyel meg a rendszerváltás óta a Jogvédők meg a brüsszeliek hatására lettek ilyenek.Attól,hogy gyűlölünk bárkit is,nem fog változni a helyzet.
2009. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!