Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miben hibás a szélsőjobb?

Miben hibás a szélsőjobb?

Figyelt kérdés

Abban hogy állítólag fűti az idegen ellenességet?

Vagy esetleg kimondja hogy a nagytőke profitéhsége miatt, ami miatt egyre több az olcsó munkaerő nyugaton és egyre kevesebb a munka mert kitelepülnek keletre, nő a munkanélküliség?



2012. aug. 20. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha felsorolod, miben jó, rögtön látszik a hibássága. Mindabban, amit kihagytál.
2012. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem csinálnak semmit.

Bár talán lehetőségük sincs nagyon.

2012. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

" ami miatt egyre több az olcsó munkaerő nyugaton és egyre kevesebb a munka mert kitelepülnek keletre"

Ez általában nekünk kedvezni szokott nem ?

2012. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Megválaszolod a kérdésed? Mit szeretnél tudni? Te provokálni jársz ide? (Amúgy abban, hogy létrejött)
2012. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Leginkább abban hibás, hogy békétlenkedik, etnikai, vallási, ideológiai alapon gyűlöl embereket, nem képes racionális megoldásokat keresni, hanem mindent az utálat szemüvegén keresztül szemlél, ezáltal éket ver a társadalomba, sokakat félrevezetve. Ha csupán a szélsőjobbon múlna, diktatúrára, háborúra és emberek legyilkolására számíthatnánk.


A második mondatodnak semmi köze a szélsőjobbhoz. Ezt minden politikus és józanul gondolkodó ember látja.

2012. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Abban hogy a szélsőjobb meghatározása még csak kezdete az általad felsoroltaknak!

Alapja hogy szinte mindenkit utálj! A társadalom többsége számára elfogadhatatlan!


- Ha nem dolgozol mert nincs elég munkahely akkor egy élősködő vagy de ha kimész külföldre akkor meg hazaáruló!


- Aki munkát ad mondjuk 50-100 stb embernek és emiatt esetleg jól él az egy mocsok akit "fel kéne akasztani mert csak élősködik a munkásokon"! De ha elmegy Magyarországról akkor meg azért mocsok mert miért megy el és eddig biztos csak kihasznált!


- Ha nem katolikus értékrend az alapja az életednek akkor nem vagy magyar(ha meg más vallású, mondjuk zsidó akkor eleve gyűlőlt vagy). Ugyanakkor ha a katolikus értékrendből esetleg a szerénységet, összefogástm békességet vennéd komolyabban akkor meg mocskos libsi vagy aki nem hajlandó felvenni a harcot a betolakodók, cigányok, zsidók stb ellen!


És napestig lehetne sorolni a listát hogy miért mocsok a magyarok nagy része és az egész világ!


Hát bocsi de én ilyen sanyarú, mindenkit utáló, KOMPROMISSZUMRA KÉPTELEN(!!!!) jövőképű pártra soha nem szavaznék és ezzel teljesen megfertőzi és lehúzza az emberek nagy részét! Hogy beléjük csepegteti hogy annyi sz.r van a világban hogy belőlük már semmi sem lehet...

Kivéve ha a Jobbikra szavaznak!

Mert akkor eljön a tejjel mézzel folyó Paradicsom...

2012. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

" ami miatt egyre több az olcsó munkaerő nyugaton és egyre kevesebb a munka mert kitelepülnek keletre"

Ez általában nekünk kedvezni szokott nem ?



Ez nem így van.

Ha így lenne élnénk mint Marci Hevesen!

Nyilván hoz ide munkalehetőséget, de sokkal többet visz el. Sokkal több piacot vásárol ki és sokkal több jogot követel mint amit honorál.

2012. aug. 20. 20:09
 8/12 A kérdező kommentje:

""Leginkább abban hibás, hogy békétlenkedik, etnikai, vallási, ideológiai alapon gyűlöl embereket,



1, Nem gyűlöl, csak a hibáit és a jellemzőiket helyezi kijelentőmódba.


2, Nem magát a személyeket kritizálja, hanem a rájuk jellemző magatartást és hozzáállást.

2012. aug. 20. 20:12
 9/12 A kérdező kommentje:

""Abban hogy a szélsőjobb meghatározása még csak kezdete az általad felsoroltaknak!

Alapja hogy szinte mindenkit utálj! A társadalom többsége számára elfogadhatatlan!


Nem utál mindenkit, de talán még az is jobb annál a bevált módszernél amit 22 éve követünk.

Jelesül, ne szólj a problémákról, szeresd azt aki vágja a nyakad sőt tartsd oda hogy még le se kelljen hajolnia, hagyd hogy azt csináljanak veled amit akarnak mert különben trapista leszel.


- Ha nem dolgozol mert nincs elég munkahely akkor egy élősködő vagy de ha kimész külföldre akkor meg hazaáruló!


Ez baromság, és nem is tudom hogy honnan veszed.


- Aki munkát ad mondjuk 50-100 stb embernek és emiatt esetleg jól él az egy mocsok akit "fel kéne akasztani mert csak élősködik a munkásokon"! De ha elmegy Magyarországról akkor meg azért mocsok mert miért megy el és eddig biztos csak kihasznált!


Primitív gondolat menet.

Azt kell alapul venni csupán hogy az ideérkező nagytőke önmagától az elmúlt 22 év alatt 1Ft bért nem emelt.

Ha nincs a 2 nagy állami béremelés akkor az ország fele már éhen döglött volna. És a legszebb! Legyünk hálásak azért a néhány munkahelyért amit idehoztak, miközben megnyitottuk a piacainkat kivásároltak lassan már mindent ami profitot termel, erőszakosan és korruptan megszüntetek a saját maguk számára konkurenciát jelentő minden magyar céget,a kereskedelmünket uralják, az egész könnyűiparunk elment a nyitottságunk miatt a levesbe, stb stb stb.


Köszönöm én nem igazán kérek ezekből a vadkapitalistákból, akik soha nem szemből a nyílt piacon támadnak, hanem mindig a korrupt csatornákon és hátulról.


- Ha nem katolikus értékrend az alapja az életednek akkor nem vagy magyar(ha meg más vallású, mondjuk zsidó akkor eleve gyűlölt vagy).


Ha ezt képzeled az csak a te bizonyítványod, ami ékes bizonyítéka annak hogy miként lehet az agyakat kilúgozni.


""Ugyanakkor ha a katolikus értékrendből esetleg a szerénységet, összefogástm békességet vennéd komolyabban akkor meg mocskos libsi vagy aki nem hajlandó felvenni a harcot a betolakodók, cigányok, zsidók stb ellen!


Sajnos ebben az országban minden 100 magát liberálisnak beállító ember közül 99 csak áll liberális, és számtalan mércével vizsgálódik.


""És napestig lehetne sorolni a listát hogy miért mocsok a magyarok nagy része és az egész világ!


Nem kell napestig, csak a felszín alá kell egy kicsit benézni.


""Hát bocsi de én ilyen sanyarú, mindenkit utáló, KOMPROMISSZUMRA KÉPTELEN(!!!!)


Én jobbikos vagyok de nem igazán utálkodom.

Ahogy a környezetem sem.

Olyanokat írsz amit kb Kálmán Olga és a beszélgető partnereitől hallok de én mint Jobbikos aki sok sok Jobbikost ismerek soha nem tapasztalok.

És itt van a média mágia, mert ez nem a véletlen műve.

Hiszen engedd már meg hogy én jobban ismerjem a jobbikosokat mint te.


jövőképű pártra soha nem szavaznék és ezzel teljesen megfertőzi és lehúzza az emberek nagy részét!


Jövőkép?

Amit pld én is leírok akár itt is, az maga a józan valóság. És bocs hogy nem veszem fel a rózsaszín

szemüvegem csak hogy veled ábrándozzak egy virtuális valóságban.


+"Hogy beléjük csepegteti hogy annyi sz.r van a világban hogy belőlük már semmi sem lehet...

Kivéve ha a Jobbikra szavaznak!

Mert akkor eljön a tejjel mézzel folyó Paradicsom...


Nem kell a jobbikra szavazni, csak el kellene fogadni az igazságot és a realitásokat. Nyitott szemmel a dolgok háta mögött feszengő igazságot is észre kellene venni.

A Jobbik nem azért van hogy megváltsa az országot, hanem hogy ne kerteljen és hazudjon, hogy szebesítsen a valósággal, és talán akkor a magyar társadalom is kijózanodik.

2012. aug. 20. 20:33
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:


A leírásomra a válaszod:

"Primitív gondolat menet. "


Aztán az érved hogy miért:

"Azt kell alapul venni csupán hogy az ideérkező nagytőke önmagától az elmúlt 22 év alatt 1Ft bért nem emelt. "


Jah, ha az vesszük alapul hogy 1990-ben átlagos 10.108 forintos havi bért fizeti ki még most is akkor mi a fenéről kezdjek el veled vitatkozni?

Mert hogy a tényekről nem tudunk az biztos!

És mint írod nálad egyáltalán ez az alapfelvetés...


Jah és ha azzal érvelnél hogy ez csak költői túlzás.

Ha ekkora költői túlzásokkal lehet élni "alapfelvetésként"!

Akkor mi lesz ha majd a konkrét számokról és tényekről vitatkoznánk??


Bocsi de a tényekről szivesen vitatkozok vagy számokról de ha erről letérünk akkor engem felejts el. Más biztos szivesen.. de én nem...

2012. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!