Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki ilyen videó kommentá...

Ha valaki ilyen videó kommentárokat csinálna haragudna érte a jobbik és a szélsőjobb?

Figyelt kérdés

ugye ez egy svéd gyerek és a vikingeken viccelődik állandóan (ő is viking :D ) mi lenne ha ezt valaki magyarra átfordítva tenné h a magyar ősökkel viccelődik ilyen módon? vajon kiakadnának a jobbikosok és szélsőjobbosok?


tudom h a szélsőjobb nem nagyon tud angolul egy két vicces beszólás xD


http://www.youtube.com/watch?v=-2AFsJCqEuI


"rohadtul hideg van itt kint skyrimban a cickóim átfagytak mivel hozzáértek a jéghideg mellvértemhez"


"egy kicsit gyenge vagyok mert a cickóim megfagytak de a kezemben tartom a dolgokat"


"nem maradt több aranyuk a fogorvosra"


"ohh b*ssza meg erős, erős mint egy jegesmedve de engem nem állíthat meg mert én viking vagyok"


"akarok egy harmadik cicit de mivel ez nem opció inkább a buunt a babúnt választom"


így önmagukban tudom nem viccesek... csak nehogy azt mondja vki nem éértem



2012. aug. 6. 14:15
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:

kb olyan lehet ez a svédeknek mint a hungarikum:


http://www.youtube.com/watch?v=K7MRDqW6_hU

2012. aug. 6. 14:48
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Miért akadna ki?!Simán belefér a poén a magyarok történelmébe is.Akkor volna gond,ha egyetlen híres dolgot sem találnál amit kilehet figurázni.Nekünk magyaroknak híres és gyönyörű történelmünk van és pontosan azért tudnál vele viccelni mert kifogyhatatlan híres szereplő illetve esemény áll rendelkezésre. Próbáld meg mondjuk ugyan ezt a cigánysággal,kit tudnál poénként felhozni az esetükbe??Na ugye.Vagy vegyél szlovák témát,de mit?
2012. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
39%
Nem akadnának ki, csak rögtön lezsidóznák és már a felnégyelését szerveznék. Nem ismerik a poént. :D
2012. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
23%
A magyarság nem poén hanem dicsőség!
2012. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel akkor dicsőség franciának, olasznak, angolnak, japánnak, mongolnak lenni. Azért néha napján a nagy dicsőségben nem árt megállni és jót nevetni magunkon, a hibáinkon, a rigolyáinkon stb. Mert bizony közel sem vagyunk tökéletesek.
2012. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:

A viccet értem, pedig jobbikos vagyok. Minden személyt ki lehetne parodizálni, mindenkiről lehetne karikatúrát készíteni. Akiről karikatúra készül, az sokszor elért valamit az életben. Arról érdemes beszélni.

A személyeskedés részéről pedig annyit, hogy jobbikos vagyok, a te szemedben szélsőséges is és láss csodát, tudok angolul, sőt, hogy továbbmenjek még németül is. Ezzel bakot lőttél.

2012. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

Én pl. kifejezetten szeretem a történelmi vicceket, sarkításokat, paródiákat, stb. de csak amíg nem sértő vagy nyíltan gyűlölködő.


,,tudom h a szélsőjobb nem nagyon tud angolul"

Én angolul és németül is tudok, + mindenképp meg akarok tanulni oroszul vagy lengyelül is. De azért köszi az általánosítást, bár az is elvileg az én szokásom...

2012. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
ahham ühhüm a magyarok nagy része nem beszél idegen nyelvet a szélsőjobb pedig a leglecsúszottabb legprimitívebb osztály talán ott lennének a nyelveket beszélők? erősen kétlem az általánosításom megállja a helyét attól függetlenül amit írtál
2012. aug. 7. 11:46
 9/45 anonim ***** válasza:
77%

Először a te szintedre leereszkedve akartam valami olyasmit válaszolni, hogy te meg egy kis tizenéves idióta elkényeztetett nagyvárosi felfuvalkodott majom vagy rengeteg társaddal egyetemben, akik valahol azt hallották, hogy az összes nemzeti gondolkodású ember alkoholista lecsúszott kretén, de bezzeg te mekkora felsőbbrendű, tanult ember vagy, hiszen tudsz a saját nemzeteden, kultúrádon gúnyosan röhögni. Remélem, eddig érthető volt, most jön a mondandóm számodra nehezebben értelmezhető része.


Elmondhatatlanul lenézem az olyan ,,liberális" embereket, akik egyfolytában papolnak a kirekesztés, általánosítás, előítéletek ellen, főleg persze, ha már népekről, nemzetiségekről van szó vagy mondjuk a melegekről. Aztán egy percen belül képesek is önmaguknak ellentmondani. Csak hogy pár példát mondjak:


1. Szóba kerülnek a ,,szélsőjobbosok", akik kirekesztik szegény cigányokat, zsidókat. Erre ugye jön egy ellenérv a szélsőjobbostól, hogy ő sem a származása miatt utál embereket, hanem a viselkedésük miatt, mi több, neki is van cigány, zsidó barátja, akivel jól megvan. Na és erre mi is a reakció a drága liberótól?? ,,Nemzeti zsidó, jobbikos cigány, hehehehe hát ez mekkora poén már, te sem gondoltad komolyan" és észre sem veszi, hogy ő volt a kirekesztő kettőnk közül.


2. Fikázza az árpád-sávos zászlót, be akarja tiltatni, stb. mert ugye ,,egyértelműek a nyilasokra utal, a sok ostoba náááci meg ott lengeti, nem tanultak történelmet" stb. Persze a sávokat megszámolni már nem képes, pedig általános elsős anyag, hogy a nyolc sáv nem kilenc.


3. A drága liberó prédikál arról, hogy a származás nem számít, az vagy, aminek vallod magad, stb. A ,,turbómagyarok" ellen mégis az szokott lenni a legfőbb érv, hogy minden magyar családban van lengyel, szlovák, szerb, német, stb. vér is, tehát senki nem mondhatja magát magyarnak. Szóval senkit nem lehet megbélyegezni származási alapon, de azért a liberális fajelmélet alapján a magyarok nem is léteznek (mert ilyet is rengeteget hallottam már, hogy valójában magyar nincs is, hiszen keveréknép vagyunk). Külön mesterdiplomát érdemelnek azok, akik egy német vagy szláv vezetéknevű szélsőjobbost a nevével támadnak, mert ugye a származás itt sem mérvadó.


Ez mind olyan szituáció, amikben már ezerszer benne voltam és itt, a gyk-n is naponta fordul elő. Tovább nem is folytatom, mert lehetne folytatni a sort estig.


Üdv,

Egy iskolázatlan, lecsúszott, tapló szélsőjobbos

2012. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
60%

Ja, most nézem, egyet mégis kihagytam, amivel szintén gyakran szembesülök:


Téma ugye a melegfelvonulás, a sok k.csög nááááci miért megy ki ellentüntetni, a másságot el kell fogadni, ne bántsuk a homárokat, stb. De azért adu ász érvként csak feljön az, hogy az ellentüntető is ,,látens buz.i", és ez mekkora gáz már. Szóval e helyzetben a felvilágosult, értelmiségi liberális pár mondaton belül is képtelen eldönteni, hogy most gáz-e melegnek lenni vagy nem...

2012. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!