Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a 2014-es választáson?...

Mi lesz a 2014-es választáson? Ki fogja nyerni?

Figyelt kérdés
Mi lesz, ha újra Fidesz rémuralom lesz?

2012. aug. 21. 11:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Fidesz fog nyerni, de nem lesz 2/3-a, ezért koalícióra kényszerül majd. Az MSZP felkínálja majd magát, a Jobbik nem, viszont a Fidesznek nem kell az MSZP, ezért az LMP-t fogja választani kizárásos alapon. Tehát:

Fidesz-LMP koalíciós kormány lesz szerintem.

2012. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
a FIDESZ nyer újabb kétharmaddal
2012. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

A Fidesz új törvénye az majdnem végleg időseket kizárja (mert, hogy ők nem fognak 2x rohangászni egy rakat szar miatt!!) tehát:

Jobbik -0,1 marad 26%

Fidesz: -5% marad 25%

MSZP: -15% marad 15%

LMP: -0,1% marad 8%

JESZ: -0,1 marad 3,5%

DK: -2% marad 3%


Aki nem hiszi az ne húzzon le hanem inkább nézzen ki az utcára vagy ha ahhoz lusta várja meg a választásokat a Jobbikosok igen nagy része nem nézegeti közvélemény-kutató oldalakat mert, hogy szarnak rá mert nagy részük 16-22 között van akik majd csak úgy elmennek szavazni mert nacionalisták de közben nem fognak nézni semmilyen programot se MSZP, se Jobbik, se Fidesz programot csak elbattyognak azt voksolnak (amúgy az LMP-sek és a Jobbikosok sokkal elszántabbak mint a többi párt hívei majd ettől lesz mind2 élpárt 2018-ban de 2014-ben csak a Jobbik lesz élpárt [ahogy most is az])

2012. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%

#11 bár tudnám, honnan a fenéből vettél ilyen sületlenséget, hogy az LMP koalíciót kötne a Fidesszel? Előbb kötne a Jobbik velük. (Bár mivel ezt te nagyon kizártad, biztos vagyok abban hogy te Jobbikos vagy.) Miért lenne szerinted az olyan elképzelhetetlen, hogy az LMP jelenleg csupán erős konstruktív ellenzéki szerepre törekszik. Egy Fidesz-LMP koalíció az LMP számára politikai öngyilkosság lenne. Az LMP bármelyik párttal kész az országot szolgáló KÖZÖS ügyért együttműködni, de ez nem jelent koalíciót.

Ha a Fidesz kisebbségben lesz, én előbb tudom elképzelni, hogy a jelenlegi ellenzéki pártok összefogjanak, és egy rövid ideig - amíg az néhány Fidesz-baromságot helyre hoznak, közösen kormányoznak, majd feloszlassák az országgyűlést.

2012. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
ezen az országon szerintem már nem lehet segíteni.
2012. aug. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Gauldoth ***** válasza:
6%

"Mit gondolsz jövübe látok"


Aki ehhez hasonlót írt szégyelje el magát, mert buta(ságot csinált). Ez egy véleménykérő kérdés, nem biztos választ kért, nem fog megkövezni, ha nem jön be amit mondasz.


Szerintem a Fidesznek lesz a legnagyobb tábora, de az övéké sem lesz 50%. Remélem, különben durva dolgok lesznek itt lassan, és nem csak olyan dolgokra gondolok, (egyedül) ők tehetnek. Pl a gazdasái csőd, és a cigányok lassan megközelítik a szavazók 50%-t. (Akkor pedig Isten óvjon minden magyart)

2012. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a Fidesz nyer!

Nekem speciál nagyon elegem van abból,amit a baloldal,meg a hozzájuk köthető értelmiségiek csinálnak,miszerint úgy állítják be Orbánt,mint egy antidemokratát,és hogy csak ők a demokraták,és a Fidesz meg a csúnya diktatórikus párt!

Sőt már ellenzéki kerekasztal is szerveződött/szerveződik...szal ez valami elképesztő!

Elveszítenek egy választást,majd ne tudják elviselni,hogy nincsenek a bársonyszékbe,és olyan szavakkal mocskolják a másikat,amire 22 éve nem volt példa!

Komolyan a rendszerváltás idején érzem magam,komolyan úgy viselkednek!

Meg kéne érteni már,hogy mindegyik párt DEMOKRATA,csak másképp csinálják a dolgokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!