Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapest felzárkózik Nyugat-Eu...

Budapest felzárkózik Nyugat-Európához, a vidéki Magyarország pedig végleg leszakad, hanyatlik?

Figyelt kérdés

[link]


Dél-alföldi vagyok, jelenleg Budapesten tanulok. Fiatalként én is sokszor úgy látom, hogy csak a fővárosban vagy Nyugat-Európában tud boldogulni az ember.

Nektek mi a véleményetek?



2012. aug. 26. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna, pont ugyanígy gondolkodom, ahogy Te. Vagy Budapest, vagy nyugat, máshol nem lehet normálisan boldogulni. Esetleg Nyugat-Magyarország, és ingázás Ausztriába.
2012. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mire lehet építeni keleten, Borsodban? Ukrán piacra, meg a szabolcsi almára? Ne bolondozzunk már...
2012. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pécsi vagyok, nejem szigetújfalusi, jelenleg BP-n élünk, és nem azért, mert szeretjük... koszos, büdös, zsúfolt, ahova pedig nem megy metró vagy villamos, oda közlekedni is nehéz (buszokról inkább ne is beszéljünk)... de itt van meló. Pécsett előzőleg mindenfelé kilincseltünk már, semmi. Szüleim továbbra is ott vannak, de ők sem találnak munkát, úgyhogy már ők is nézelődnek kifelé. A jövőnket mi sem ebben az országban képzeljük el, jelenleg is a kiugráshoz gyűjtjük a pénzt.
2012. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Győr és Sopron pár éven belül úgy ott hagyja Budapestet, mint szart hóval gyorsabban fejlődnek, mint Budapest és ennek meg is lesz a java, remélem megszűnik ez a Budapest központúság.
2012. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jóval* egyébként Budapest egy koszos, büdös, zsúfolt veszélyes hely inkább éhen döglők mint, hogy oda költözzem, Győrben nekem jó viszonylag nyugis, van munka, nem büdös, viszonylag tiszta...
2012. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!