Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó más országok színeibe...

Miért jó más országok színeibe öltözni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Például ez az Amerikai ruházatok meg a brit lobogó színei és társai.

Ez mire jó?Lehet csak nekem nem tetszik,de akkor jogos az a kérdés,hogy miért nem piros-fehér-zöld színben hordják?Olyan negatív ez szerintem ,mint mikor az Milán-Magyarország barátságos mérkőzésen minden magyar szurkoló a Milán színeibe öltözött és nekik drukkoltak.

Szerintem ez annyira széthúz, nem tudom mihez tudnám hasonlítani, de például te mit szólnál ha Amerikában a tengerparton magyar színekbe öltözött lányok járkálnának?

Én nem is tudnám mit gondoljak.

Ez persze csak apróság,most nem kellenek a dumák,hogy mi közöm hozzá meg stb, csak nem tudom, lehet csak én vagyok olyan akinek nem tetszik.



2012. aug. 26. 14:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Amíg nem akarják kisajátítani Magyarországot, addig azt csinálnak amit akarnak, nincs megszabva, hogy milyen ruhába menjenek
2012. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%

Mert ez a "divat". Hidd el engem is elborzaszt,amikor usa színeiben látok egy lányt,biztos fogalma sincs a történelmünkről,vagy nem tiszteli.Bezzeg ha rovásírásos,Árpád címeres pólót veszek fel,akkor nekem jönnek a romák,a divatlibák pedig sz@rrá aláznak.

Pedig Árpád sávnak,címernek mi köze a romákhoz,nem ártott nekik,akkor megértenék ha horogkeresztes karszalagot vennék fel,teljesen jogos lenne.

A divat lányok,fiúk oldaláról pedig csak a végső elkeseredés...nyugatot majmoló világ jut eszembe.

2012. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy jó?
2012. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%

"Pedig Árpád sávnak,címernek mi köze a romákhoz,nem ártott nekik,akkor megértenék ha horogkeresztes karszalagot vennék fel,teljesen jogos lenne."


Te is nagyon jól tudod, hogy akik ma árpádsávos és rovásírásos pólókat kiegészítőket hordanak egyáltalán nem áll messze tőlük a horogkeresztes karszalag sem.

Biztos az én ismerős köröm egyhangú, de akin magyar címer van vagy hasonló abban aztán megtalálható mindenféle gyűlölet. Homofóbia, antiszemitizmus...

2012. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
26%

""Pedig Árpád sávnak,címernek mi köze a romákhoz,nem ártott nekik,akkor megértenék ha horogkeresztes karszalagot vennék fel,teljesen jogos lenne."


Te is nagyon jól tudod, hogy akik ma árpádsávos és rovásírásos pólókat kiegészítőket hordanak egyáltalán nem áll messze tőlük a horogkeresztes karszalag sem.

Biztos az én ismerős köröm egyhangú, de akin magyar címer van vagy hasonló abban aztán megtalálható mindenféle gyűlölet. Homofóbia, antiszemitizmus..."


Te aztán tényleg tudod ... eszméletlen buta vagy ...

Tiszteljünk más kultúrákat nincs ezzel gond, de azért a sajátodat így lenézni ... neked mi a bajod? most komolyan kérdezem !

2012. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
Erről eszembe jutott egy történet még általánosból ... Nagy Sándor, Napóleon a dicsőséges hódítók, még a honfoglaló magyarok a kalandozók és tele negatív jelzőkkel ... valahogy nem értem, h. saját történelmünket létezésünket őseinket miért kell úgy tanulni, mint szánalmas menekülő horda, akik bántják a békés, magas tudású nyugatot ... Érdemes lenne olvasni a pozsonyi csatáról mondjuk!
2012. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es:

Én nem vagyok magyar gárda tag,nem utálom a cigányokat,nem vertem meg idáig senkit sem a származása miatt,önkéntesen mindig elmegyek segíteni,ha valahol árvíz van,vagy legyen az bármi más.Csak tisztelem a történelmemet,őseinket,szeretem a hazámat,próbálok segíteni a magyarságnak,de tudom csak csepp vagyok a tengerben,nem tehetek sokat.

Csak azt nem értem,hogy a romák miért támadnak rá kérdezés nélkül valakire,pedig mindannyian tudjuk,mit jelent az Árpád-sáv.Tisztában vagyok vele,hogy a Gárdával azonosítják,de kérdezni,és (vagy) gondolkodni nem szégyen.Ha ők nem teszik,a saját védelmem érdekében alkalmazkodnom kell,azaz nemzeti színeink mellőzése,ami felháborító.

2012. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%

"nem utálom a cigányokat"


ezek szerint nem ismersz cigányokat...

2012. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"Ez a legnagyobb gondod? :D"


Mivel leírtam ,hogy ilyen dumákra nem vagyok kíváncsi jelentettem is a válaszod mert szerintem csak egy veszekedést akarsz kiprovokálni vagy csak ennyire rossz a szövegértésed?!

(Csak leírtam,ohgy ne csodálkozz ha eltűnik a válaszod)


"Biztos az én ismerős köröm egyhangú, de akin magyar címer van vagy hasonló abban aztán megtalálható mindenféle gyűlölet. Homofóbia, antiszemitizmus"


Az unokatestvérem Olaszországban él több mint 30 éve és alig tud magyarul.Magára tetováltatott egy magyar címert mert büszke arra,hogy magyar, de igazából semmit sem tud az országról, csak annyit mint egy külföldi.Fogalma sincs arról,hogy mennyire súlyos a roma kérdés vagy hogy itt sokan nem kedvelik a zsidókat.De igen biztos mindenki antiszemita és homofób aki magyar jelképeket visel a testére tetoválva.Éppen ezzel van a baj,hogy sokan így gondolják.Ez a szánalmas...

2012. aug. 26. 14:46
 10/23 anonim ***** válasza:
9%

Azért gondolják így, mert így van. Ez tény.

Cigány probléma pedig nincs. Általános szegénységi és fejletlenségi probléma van. Nem szeretnétek ti olyan roma bűnözést, mint India elhagyatottabb részein, vagy dél amerikai dzsungeleiben, kongóban...

2012. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!