Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez kész mai véleményetek...

Ez kész mai véleményetek draskovics ujabb hazugságáról? A magyarok nyilairól , , bizonyított" videoja a robantásokról, kiderült 2 éves sztori . Aminek smemiköze az egész magyarok nyilaihoz

Figyelt kérdés
ez azegész nevetséges valószinuleg a ,,rasszista" támadások is ehhez hasonló kreáció..
2009. júl. 25. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Az egész kérdés értelmetlen.Ha esetleg érthetően,magyarul írnád,talán tudnék rá válaszolniÉs mi az az egész magyarok nyilai?.
2009. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon-nagyon vicces. Csak azt nem tudom, hogy megvezették-e, ennyire buták voltak-e a rendőrök, akik tájékoztatták, vagy ez tényleg egy nekünk szóló "kreáció"-e. Én mind a három verziót el bírom képzelni. De igazad van abban is, hogy ha itt ekkorát "tévedtek", akkor miért ne tévedhettek volna másban is.
2009. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem tudná, miről van szó...

[link]

2009. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Részemről "Magyarok" Nyilai=a Draskovics-Szilvássy "nemzetbiztonság" által létrehozott fantomszervezet. Nem lennék meglepve ha ez derülne ki.
2009. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek ez nagy balfogás Drazsétól.

Egy egyszerű 3D programmal bizonyítható az egyezés.

Ostoba vagy Drazsé!!!!! Ebben a pozícióban ekkora rágalom, hazugság, és ugye ülnek emberek miatta.

Legalább 10-15 év de az akác fa is elbírná ha be bizonyodik egy eljárásban.

2009. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Csak nekem nem indul a video? A link az jó!
2009. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát persze hogy nincs semmi köze a Magyarok Nyilaihoz.


Ez miatt a hatalmas hazugság miatt az a legkevesebb hogy Draskovics lemond a miniszteri posztjáról!!!


A szocik a hazugságaikkal próbálják mesterségesen gerjeszteni a félelmet az emberekben.

Úgy akarják növelni a szavazótáborukat hogy leszélsőségeseznek mindenkit akinek más a véleménye mint nekik.És ezekkel a hamis "bizonyítékokkal" próbálják elhitetni az emberekkel hogy a szélsőségesek(tehát a más véleményűek)erőszakot akarnak alkalmazni mindenkivel szemben.És sajnos sok öreg be is veszi ezt a rémhírterjesztést.


Beszéltem már olyan idős 70 év feletti szoci szavazóval aki meggyőződéssel hiszi,hogy ha Orbán lesz hatalmon akkor fasizmus lesz,kitör a háború és vége lesz az országnak.......

2009. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az nekem kevés hogy lemond Drazsé oszt kíísz.

Ennek kell véget vetni hogy kíísz.

ÜLNIE KELL VÉGRE!!!!!!!!

Hogy ha majd az utódja ilyenre akar vetemedni legyen mitől tartania és ne az legyen a szlogen hogy CSINÁLJUK MER MI BAJUNK LEHET???

fenyő

2009. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22.53: Nekem lejátszotta simán a videót a TV2 oldaláról. De ha innen nem megy, biztos megtalálod máshol is.
2009. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Új fejlemény van ebben a témában. Ha jól értem, akkor a következő: A Nemzeti Nyomozó Iroda azt mondja, hogy a terrorszervezet egyik gyanúsítottjának gépén találták a robbantást bemutató videót. Ebből szerintük nyilvánvaló a kapcsolat a terrorszervezet és a robbantás végrehajtói között. Még egyszerűbben: Ha az én gépemen van egy ilyen videó, akkor biztos én is csináltam a robbantást. De hát ez marhaság, bárhonnan származhatott az a videó. Ilyen alapon nyilatkoztatott ki Draskovics. Ezzel szemben az ügyben szintén eljáró Központi Nyomozó Főügyészség azt mondja, hogy a felvételt nem kívánják az ügyben bizonyítékként felhasználni, csak illusztrációként engedték a bemutatását. Tehát szerintük a robbantásnak a gyanúsításhoz semmi köze. Úgy hogy itt megint elkúrtak valamit...


Itt olvashatók a részletek:

[link]

2009. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!